Молодь

11.09.201206:00 Один молодий хлопчина, який брав участь у змаганнях з бігу, що проводилися у пустелі, загубився поміж незліченними дюнами і скелями. Він ніяк не міг відшукати потрібного керунку. Проте не впав у відчай, а відважно рушив далі. Після кількох годин блукання сонце і спека геть зморили його. Бігун втрачав сили.


Ослаблений, хлопець обіперся об скелю, яка виросла на перехресті трьох шляхів, що губилися в далечині. “Води”, — прошепотів він хрипко.

Переїжджав там лікар — світило медицини. Він зміряв хлопця поглядом і прорік: “Хлопче, пам’ятай, твій організм потребує щоденно щонайменше два літри води. Вода — ось що найважливіше, а не те, що ви п’єте”.

Їхав науковець, зупинився й охоче пояснив йому властивості H2O, як також диво, завдяки якому атоми сполучаються між собою і творять речовини та надзвичайно корисні елементи.

Зупинився біля хлопця священик і виголосив коротку проповідь. Священик сказав, що відчуття спраги цілком зрозуміле, і далі запропонував хлопцеві, спираючись на цей досвід, подумати про спрагу щодо вищих матерій.

Проїжджав повз хлопця один пияк. Він показав йому пляшку горілки і з насміхом запевнив, що буває щось цінніше від води.

Усі проїхали і розчинилися у далечі, здіймаючи у повітря хмари куряви. Хлопець так і залишився там, на роздоріжжі. Він лежав на піску і щораз тихішим голосом просив: “Води!”

Монотонну одноманітність нескінченних доріг Південної Америки переривають гострі конуси каміння, які звуть “кеферінос”. На кожній із тих кам’яних куп є плящина з водою.
Їх там залишають водії вантажівок на згадку про одну історію.
Колись на одній із цих рівнин загубилася була мати з маленькою дитинкою. Дитина вмирала від спраги, і мати напоїла її власною кров’ю.
Їх знайшов водій вантажівки. Він урятував дитину, але мати загинула.

Чи є хтось, хто будує “кеферінос” на шляхах молоді у наших часах?

Із книги Бруно Ферреро «365 коротких історій для душі», видавництво "Свічадо".
Програма перебування Бруно Ферреро у Львові

Фото: yak-prosto.com
Рейтинг: 4.2 Голосів: 5 Переглядів: 1286
Ваша оцінка: 9081

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар