Путівники по життю

28.09.201113:48 Часто у книгах ми знаходимо історії, епізоди, ніби змальовані з нашого життя. У цих історіях ми бачимо себе у ролі головних героїв, які часом промовляють уголос наші думки, що їх носимо у голові, але ніяк не сформулюємо і не проговоримо через брак часу або ж сміливості. Ми залюбки прямуємо за чужими сценаріями, слідкуємо за чиїмись долями, щоразу намагаючись віднайти у них якусь подібність до своєї, провести всілякі паралелі між літературною вигадкою і своїм досить-таки реальним життям. На противагу таким виданням чи то для властивого світові різноманіття існують книжки, де немає героїв, де головною дійовою особою є Ви і тільки Ви, де сюжет та персонажі – то Ваших рук і голови діло. Ці книги – то своєрідні помічники, дороговкази, такі собі практичні посібники, які можна читати як наскрізно, так і вибірково з будь-якого місця, шукаючи конкретну інформацію. На сторінках таких видань можна отримати відповіді на питання, що давно та невпинно турбують, неочікувано для себе відшукати підтримку, знайти корисні поради щодо різних аспектів життя. Поповнити свою бібліотеку такими книжками-путівниками можна завдяки новинкам видавництва «Свічадо».


КнигиПершою варто розглянути книжку Джона Елдреджа, знавця тонкощів чоловічої та жіночої вдачі, спостереженнями про які він щедро поділився з нами у книжках «Дике серце. Таємниця чоловічої душі» та «Чарівна. Таємниця жіночої душі». Розпочавши роздуми над призначенням чоловіків на Землі у своєму бестселері «Дике серце…», Джон Елдредж продовжив заглиблюватися у суть чоловічого «питання» у своїй наступній книжці «Дорога дикого серця. Карта чоловічої подорожі». На думку автора, життя – то своєрідна подорож, у яку, народившись, людина вирушає аж до останніх своїх днів. Під час подорожі ніхто не знає правильної дороги. Кожен сам собі керманич, гід та нянька. Називаючи чоловічу долю подорожжю, автор ніби звертається до часів лицарських походів, у які відправлялися найсильніші та найвідважніші у пошуках кращої долі своїм родинам, Батьківщині та собі. А керуватися у походах варто картою, яка не диктує єдиний вірний маршрут, а пропонує різні варіанти того, як дістатися до потрібного пункту. За цією ж схемою діє книжка «Дорога дикого серця…», пропонуючи пройти чоловікам всі пункти подорожі – від безтурботних хлопчачих років до сивої мудрої старості. Тож як на своєму шляху стати справжнім чоловіком і залишатися ним протягом усього свого життя – питання, на які представники сильної половини людства, прочитавши книгу, знайдуть відповіді. Але з «Дорогою дикого серця…» цікаво та корисно буде ознайомитися не лише безпосереднім адресатам, а й їхнім дружинам, матерям, сестрам.


КнигиВідправившись у чоловічу та жіночу подорожі, обравши долю бути чоловіком і дружиною, батьком та матір’ю, треба зробити все, щоб Ваші діти жили у щасливій родині. А для цього треба мати не що інше як міцний шлюб, мати другу половинку, товариша, компаньйона. Книга«Шлюб вашої мрії» Ґері Чепмена повідає Вам, як побудувати шлюбні стосунки або налагодити їх. Звичайно, за умови конфліктної ситуації між чоловіком і дружиною одне лише читання книжки не допоможе. Для цього знадобиться чимало часу, бажання та зусиль. А от зі стимулюванням Вас до примирення ця книга впорається легко. Адже автор в основу свого твору поклав чималий досвід у спілкуванні з подружніми парами, а також мудрі та перевірені часом біблійні істини. Крім пошуків порозуміння, автор висвітлює також стосунки з батьками, матеріальні питання, не обминає і сексуальні стосунки у шлюбі. «Шлюб вашої мрії» – настільна книга для родини, що заохочує подружжя не лише читати, а й розмірковувати над прочитаним завдяки «Запитанням для роздумів», розміщених наприкінці кожного розділу. Певно, після цього вони знайдуть для себе відповіді на одвічні питання: що таке любов, чому люди беруть шлюб, хто за що повинен відповідати у родині?..

КнигиЯкщо у попередній книжці тема сексуальних стосунків у шлюбі займала лише один з багатьох розділів, то у книжціотця Ксаверія Кнотца «Не бійся сексу, або Люби і роби, що хочеш» тема сексу помітна вже з самої назви. Кажуть, секс – це найбільше, що може статися між незнайомцями, і найменше, що може об’єднувати близьких людей. Але без цієї складової, що безперечно становить основу довірчих стосунків у шлюбі, щасливих пар годі й шукати. Тому у цій книжці відомий автор бестселеру «Секс, якого не знаєте» та досвідчений душпастир подружніх пар о. Ксаверій Кнотц легко й просто відповідає на різноманітні питання зі сфери сексуальних стосунків у подружжі, розуміючи важливість щастя чоловіка та дружини на всіх рівнях життя. Як відновити секс у подружжі? Де шукати натхнення у сексуальному житті? Як здивувати одне одного після багатьох років подружжя? Ці та безліч інших запитань, що турбують мільйон пар по всьому світу, часто подружжя не насмілюється задати собі чи фахівцеві, який зміг би допомогти вирішенню проблеми.

Цікаве порівняння наводить у своїй книзі о. Ксаверій, говорячи, що секс християн схожий на футбольний матч, який є цікавим тоді, коли гравці діють рішуче та злагоджено. У футболі, як і у сексі, можна дати раду всім своїм амбіціям, головне – уникати порушень правил.

КнигиВідчувши в собі силу, подарувавши любов та вірність своїй родині, благополучно вирішивши шлюбні проблеми різного характеру, можна дозволити собі відпочити від щоденної метушні і подумати про вічне. Нова книжка Бруно Ферреро «Танець Бога» становить собою збірку коротких історій для душі, завдяки яким можна наблизитися до Господа, відкритися Йому і назавжди впустити у своє серце. Ці прості зрозумілі кожному малі оповіді дають змогу відчути присутність Бога. І хтозна, може, Він танцює навколо нас? Якщо це дійсно так, то Його танець заспокоїть Вашу душу, принесе любов, спокій та мир у Ваш дім, берегтиме Вашу родину. Схильним скептично ставитися до такої літератури і вважати її за присипляння здорового глузду хочеться нагадати про такі чи не найдавніші літературні жанри – богословські та духовні тексти. З них брало все початок, а про корені забувати не слід.

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 1981
Ваша оцінка: 5220

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар