«Твоя щаслива родина» - християнський часопис для подружжя і родини

16.03.201111:48 Єдиний в Україні християнський часопис для подружжя і родини «Твоя щаслива родина» виходить у світ у Львові з благословення високопреосвященного владики Ігоря Возьняка та за співпраці з Комісією у справах родини Львівської Архиєпархії, - повідомила ДивенСвіт Ольга Громик.   У Львові з благословення високопреосвященного владики Ігоря Возьняка виходить у світ єдиний в Україні суспільно-релігійний часопис для подружжя і родини «Твоя щаслива родина». На своїх шпальтах видання висвітлює правду Божу про подружжя і його покликання, порушує гострі й актуальні проблеми родинного життя, відверто мовить про віру, цінності, про пошук надії серед безлічі проблем та про духовне бачення розвитку суспільства. Часопис виходить у друкованому вигляді, а також розміщений на сайті в Інтернеті.


На думку голови Комісії у справах родини Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Тараса Фітя, сьогодні, на жаль, втрачаються родинні цінності, тож завданням часопису є «стояти на сторожі сім'ї. Утверджувати в родині ідеали любови, вірности, молитви».

Читач цього видання має унікальну можливість знайти в часописі відповіді на важливі питання подружнього і родинного життя крізь призму християнського вчення, скористатися порадами священиків, катехитів, учителів, лікарів, письменників, істориків, бібліотекарів, публіцистів та інших висококваліфікованих фахівців.

Редакція часопису «Твоя щаслива родина», що її очолює маґістр наук про родину Ольга Громик, ставить за мету утримувати видання на високому публіцистичному рівні при висвітленні глобальних проблем подружжя і родини, неустанно дбати про духовне наповнення статей, публікувати найцікавіше на важливі теми родинного життя.

Авторами й дорадниками часопису з-поміж інших шанованих є о. Єжи Байда – доктор габілітований, мораліст, публіцист, професор богослов'я Католицького університету ім. С.Вишинського (Варшава, Польща), Оксана Гайова – науковий співробітник Центрального державного історичного архіву України в м. Львові, Ольга Гоменюк – лікар-педіятр вищої категорії (м. Львів), Євгенія Ілик – голова Союзу Українок Австралії у м. Квінбіян, Ірина Калинець – визначна громадська діячка, письменниця, християнський публіцист, Олександр Кіцера – доктор медичних наук, професор, християнський публіцист, письменник, перекладач, Євген Сверстюк – редактор газети «Наша віра», філософ, публіцист, визначний громадський діяч, письменник (м. Київ),о. Юрій Хамуляк – адміністратор храму св. Папи Климентія у Львові, Марія Хомів – лікар-психотерапевт, член УСП, голова ТОГО «Центр щасливого батьківства та материнства» (м. Тернопіль).

Редакція бажає своїм читачам, щоб часопис став для них компасом у щоденному житті, аби кожна наша родина була справді щасливою родиною – родиною для Неба.

Рейтинг: 4.0 Голосів: 4 Переглядів: 1943
Ваша оцінка: 2769

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар