Молитва за Вітчизну

13.12.201310:57 Всемогутній Боже й Сотворителю людського роду! У безконечній Своїй доброті Ти віддав людям до вжитку цілу землю разом з усіми її багатствами. Але Ти, Боже, у Твоїй премудрості зарядив також, щоби поодинокі племена оселялися окремо, відповідно до своїх потреб і вдачі.


Ти, Боже, віддав Авраамові в посідання Ханаанську землю, Ти наказав Ісусові Навинові розділити Обіцяну Землю між поодинокими ізраїльськими поколіннями. Ти й замешкав з особливішою Твоєю ласкою в єрусалимській святині, щоб опікуватися Твоїм вибраним народом. Перед Тобою, Боже й Отче народів, паду на лице й молю Тебе в покорі серця: заопікуйся, найліпший Боже, українським народом, якому Ти в Своїй доброті назначив на поселення Карпатське узгір’я, долини над Сяном, Бугом, Прутом, Дністром і Дніпром! Небесний Отче народів! Пішли нам, молю, гідних провідників і, молю Тебе, подай провідникам нашого народу мужність Давида й розум Соломона, щоб вони серед туземних небезпек змогли повести нас дорогою згідно з Твоїми святими заповідями. Сотворителю наших душ! Глянь на нас, ми ж овечки Твого стада! Благаю Тебе: посилай нам завсіди святих єпископів і священиків, щоб уміло вели наш нарід до пізнання Твоєї волі й до ревного служіння Тобі.
Господи! Кріпи наш нарід у боротьбі з ворогом, що хотів би, силоміць чи підступом, відібрати нам право на життя, яким Ти сам, найліпший Боже, зволив уже нас ласкаво наділити. Не допусти, Господи, щоб злоба ворогів коли-небудь перемогла вірний Тобі український нарід! Боже й Отче наш! Ти знаєш злобу ворогів, Ти знаєш, що вони хочуть пограбувати наші дочасні добра, якими наділила нас Твоя щедрість. Ти бачиш, Боже, що завзятий ворог старається видерти нам прив’язання та любов до святої нашої віри й обряду, в якім діди й прадіди сотні літ Тобі честь і славу віддавали, та в якому приносили Тобі наймилішу жертву пресвятого Тіла та Крові єдинородного Твого Сина, Господа нашого Ісуса Христа!
Всемогутній Отче неба й землі! Не прошу на ворогів нашого народу кари, що стрінула Амана й Олоферна - ворогів Твого вибраного народу. Але благаю Тебе, справедливий Отче народів, зменши зухвалість і нахабність наших ворогів, а нам дай у спокої користати з прав, належних нам з Твоєї святої волі, нехай і славимо Тебе, нашого Бога й Вітця, в нашій католицькій вірі та у нашому українському обряді.
Небесний Отче! Зглянься на Матір українського краю, Пречисту Діву Марію та вчини Своєю могутністю, щоб країна, посвячена Матері Твого Сина, користала з багатих Твоїх душевних і дочасних ласк і славила Тебе в Трійці одного Бога. Амінь.

Джерело: sites.google.com

Фото: kontrakty.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 10 Переглядів: 1934
Ваша оцінка: 102374

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар