Офіційна молитва за Світовий День Молоді в Ріо-де-Жанейро

13.07.201312:58 Боже, наш Отче, Ти зіслав свого Одвічного Сина, щоб Він врятував світ, а також Ти вибрав чоловіків і жінок, щоб через Нього, з Ним і в Ньому проголошували Добру Новину всім народам.


Вділи, просимо, потрібних ласк, щоб через радість, яка освітлює обличчя всіх молодих людей, силою Святого Духа, вони стали євангелізаторами, котрих Церква Третього Тисячоліття так сильно потребує.

Господи Ісусе Христе, Відкупителю людства, у символі своїх відкритих обійм з гори Корковадо пригортаєш усіх людей. Силою Твоєї пасхальної жертви, у Святому Дусі, приводиш нас до зустрічі з Отцем. Молоді люди, котрі живляться Євхаристією, слухають Твого Слова і бачать Тебе у своїх братах, потребують Твого безконечного милосердя, щоб долати дороги світу як учні і місіонери нової євангелізації.

Духу Святий, Любові Отця і Сина, через блиск Твоєї Правди і полум'я Твоєї Любові освічуй Своїм Світлом всіх молодих, щоб натхненні Світовим Днем Молоді понесли у всі чотири сторони світу віру, надію і любов, стаючи великими творцями культури життя і миру, а також протагоністами нового життя.

Амінь.

За матеріалами: rio13.pl

Фото: visitriodejaneirobrasil.com

Рейтинг: 5.0 Голосів: 8 Переглядів: 2317
Ваша оцінка: 101381

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар