Молитва в суботній вечір

08.12.201219:54 Господи, ось я стою цього суботнього вечора перед Твоїм обличчям.
Дякую Тобі сьогодні за благодіяння минулого тижня: зa всі докази Твоєї благодаті, за Слово Доброї Новини. I зa таїнство спасіння, яке Ти нам дав, зa цю велику спільноту однієї віри i однієї любові, до якої Ти залучив нас, так часто самотніх. Дякуємо Тобі також за всі жертви тих, кого Ти покликав, щоб переносили заради Тебе біль, смуток і страждання.


Ось стою тепер перед Тобою, щоб приготуватися на Твій День, Великий День Господа. Очисти мене, Найсвятіший, прости мене за все, що я занедбав чи щось погане вчинив. Заверши в мені те, чому Ти дав початок. Дозволь мені бути Твоїм слугою, чиї стегна підперезані в очікуванні Господа. Дай мені мудрість п'ятьох мудрих дів, які тримають каганці в руках і олію в посудинах.

Прошу Тебе, поблагослови також усіх тих, які завтра проголошуватимуть нам Слово Твоє і дадуть нам Тебе у Пресвятій Євхаристії. Нехай принесе плід те, що Ти посієш. Обдаруй завтрашню неділю сяйвом Твоєї вічної світлості, щоб освітлювала наш труд, працю й турботу найближчих днів.

Допоможи мені спрямувати свій погляд до Твого вічного Царства, де сонце, яким є Ти, ніколи не знає заходу. Дозволь мені наприкінці життя дочекатися світанку Вічної Неділі у Твоєму новому творінні. Прошу про це через заступництво Пресвятої Діви і Матері, усіх Святих Твоїх і Ангелів. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Джерело: katolyk.org.ua

Фото: catholicfaithwarriors.blogspot.com

Рейтинг: 5.0 Голосів: 9 Переглядів: 2430
Ваша оцінка: 10011

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар