Exclusive

  •  news image
  • Золочівський деканальний з’їзд молоді: далі ‒ буде! (+фоторепортаж)1 18 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У Золочеві відбувся деканальний з’їзд під назвою «Українська. Молодь. Христова», скликавши молодь не лише з околиць міста, але й з усієї Львівщини. Організатори наголошують, що це перша зустріч такого масштабу, яка відбувається за межами Львова. І водночас сподіваються: перша, однак далеко не остання!
  •  news image
  • Всеукраїнський екологічний табір від УГКЦ відбудеться на Львівщині 16 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Цьогоріч з 13 по 20 липня у містечку Журавно організовують ІІ між'єпархіальний духовно-екологічний табір для молоді «ЗеленСвіт». Проходячи цікавими туристичними маршрутами, вивчаючи свій рідний край та слухаючи різноманітні гутірки екологічного спрямування, учасники табору вчитимуться дбайливо ставитися до природи.
  •  news image
  • Сьогодні у Золочеві – перший молодіжний деканальний з'їзд! 14 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 14 червня Золочів стане місцем для зустрічі християнської молоді Львівщини. Деканальний з’їзд під назвою «Українська. Молодь. Христова» має на меті розвіяти міф про те, що культурне та суспільне життя повинне зосереджуватися насамперед у великих містах. А тутешній молоді – показати, яким насиченим і цікавим може бути молодіжне життя у Церкві.
  •  news image
  • День молоді в садах Шептицького: що там буде?1 11 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чи можливо відпочити на природі, послухати гарну музику, поспілкуватися з Митрополитом та займатися благодійністю одночасно? Відповідь "так" кожен зможе отримати особисто, якщо проведе останню неділю червня в Митрополичих садах на Святоюрській горі у Львові.
  •  news image
  • The Official Start of the Preparation of Ukraine For WYD: How Was It? 05 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES On a spring evening, young people who entered Lviv’s Church of the Transfiguration of the Lord on Krakiwska Street were thinking about Krakow of 2016. They were dreaming about meeting youth from all over the world on Polish streets. They were dreaming to see the Pope of Rome. They were dreaming about presenting the Ukrainian people as a spiritually and culturally rich, young, and open nation.
  •  news image
  • Офіційний початок приготувань України до СДМ: як це було 04 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Весняного вечора молодь, яка заходила у львівський храм Преображення Господнього на вулиці Краківський, думала про Краків 2016 року. Мріяла про зустріч із молоддю зі всього світу на польських вуличках. Мріяла своїми очима побачити Папу Римського. Мріяла показати український народ духовно й культурно багатим, молодим та відкритим.
  •  news image
  • Не бійтеся відкритись! – Максим Бондаренко 02 Червня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Про те, де найкраще зустріти кохану людину і як збудувати закоханим християнські стосунки, з нами роздумує родинознавець та сімейний консультант Максим Бондаренко, координатор "Консультаційного центру підтримки сім’ї" при парафії священомученика Йосафата у Львові.
  •  news image
  • Програма підготовки до СДМ "Молодь 2016" стартує 27 травня у Львові: запрошуємо! 23 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У середу ввечері, 27 травня о 19:00, запрошуємо тебе і твоїх друзів до храму Преображення Господнього у Львові (вул. Краківська, 21) на першу зустріч підготовки до Світового Дня Молоді Краків 2016. Духовна програма "Молодь 2016", за якою будемо готуватися до цієї грандіозної молодіжної події, поставала впродовж кількох місяців спеціально для тебе і твоїх друзів! У різних куточках України та поза нею, беручи участь у програмі "Молодь 2016", ми разом мандруватимемо до Світового Дня Молоді у Кракові!
  •  news image
  • Що Блаженніший Любомир розповів підприємцям про Митрополита Андрея? 22 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 20 травня у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету у Львові відбулася зустріч підприємців з Блаженнішим Любомиром Гузаром, Архиєпископом-емеритом УГКЦ. Тема зустрічі – "Як будувати рідну хату: послання митрополита Андрея Шептицького і сучасний контекст". Все найважливіше з уст Блаженнішого про Андрея Шепицького ‒ читайте на ДивенСвіті!
  •  news image
  • Дізнайся першим про "Kerygma Project" – добру звістку християнської музики! 19 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 15 травня, у п'ятницю, відбулася інтернет-презентація "Kerygma Project" – диска якісної музики від християн. Це спільний проект Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису "Ceciliarec". Що ж криється за цією таємничою назвою? Цей диск – це добра звістка ("Керигма" з грецьк. – "проповідь, сповіщення, проголошення"), музика, яка приходить і говорить: "Привіт! Ми – християни, які хочемо сказати тобі щось хороше від Бога і про Бога!". І в результаті ти отримуєш водночас якісну музику та живе християнство...
  •  news image
  • Be the First to Learn about the "Kerygma Project", The Good News of Christian Music! 16 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES On Friday (May 15th), the Internet presentation for the "Kerygma Project," a high-quality Christian music CD, took place.This is a joint project supported by the Andrey Sheptytsky Fund and by the travelling recording studio "Ceciliarec". What is hiding behind this mysterious title? This CD presents the good news, a kind of music that comes and says: "Hello! We are Christians willing to tell you something good from God and about God!"As a result, you receive both quality music and living Christianity...
  •  news image
  • 15 травня у Львові впродовж всього дня – X Ювілейний міжнародний фестиваль особливих театрів! 15 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У Львові після чотирьох років паузи відновлюється проведення фестивалю для людей з особливими потребами. 15-16 травня відбудеться X Ювілейний міжнародний фестиваль особливих театрів на тему "У старому кіно". Першого дня фестивалю покази театральних вистав будуть проходити у Міському Палаці Культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1); другого дня відбудуться обговорення та консультації для керівників і режисерів театральних колективів-учасників фестивалю, а також екскурсії для особливих акторів. Учасниками фестивалю є колективи зі Львова, Червонограду, Нового Роздолу, Києва, Сум, Херсону та гості з Польщі. Із цієї нагоди ми поспілкувалися із Анастасією Войтюк, координатором Мистецько-терапевтичного центру "Непротоптана стежина", який є ініціатором проведення Фестивалю.
  •  
  • Духовний вікенд зі святим Доном Боско в Долині 12 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Щосуботи та неділі біля церкви "Серця Ісуса і Серця Марії" м. Долини на Івано-Франківщині чути галас та дитячий сміх. Адже відбуваються репетиції вокально-музичного гуртка, куди приходять діти та молодь; духовні зустрічі спільноти "Українська Молодь – Христові", в неділю після Божественної Літургії – катехизація для молодшої і старшої групи дітей. Кожен може не тільки щось почерпнути, дізнатися більше про Бога, але й весело провести час у колі друзів. Проте цих вихідних відбувалося щось особливо-цікаве для найменших та молодих парафіян нашої церкви.
  •  news image
  • 10 тез владики Венедикта про святість, владу і те, як писати добре 11 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Нещодавно в світ вийшла книга владики Венедикта "Роздуми до літургійних читань Євангелія" – короткі міркування про Євангеліє на кожен день. З цієї нагоди Владика зустрівся з львів’янами і розповів детальніше про свою першу друковану працю. Також він поділився роздумами про Бога, наших ближніх і те, як стати святими.
  •  news image
  • Вся молодь УГКЦ – в одному довіднику! 05 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Цієї весни вийшов у світ довідник під назвою "Молодіжні спільноти Української Греко-Католицької Церкви". Метою цього видання Комісії у справах молоді УГКЦ є максимальне поширення інформації про активні молодіжні християнські спільноти, організації та рухи, а також інституції Церкви, які опікуються молоддю.
  •  news image
  • Реєстрацію на медіакурс "Вмієш зробити – вмій подати!" продовжено до 5 травня! 04 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Вже з 5 травня стартує медіакурс "Вмієш зробити – вмій подати!". Оскільки на навчання є великий попит, ми вирішили продовжити реєстрацію до 12:00 5 травня! Також просимо всіх зареєстрованих уважно стежити за своїми електронними скриньками: через них ми будемо повідомляти вам важливу інформацію щодо навчання. Зокрема, можливі незначні зміни в часі проведення вебінарів.
  •  news image
  • 2015-2016: що обирає молодь? 04 Травня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 28-29 квітня Комісія у справах молоді УГКЦ представила свою стратегію та заходи на 2015-2016 рр. Це безліч цікавих речей: і З’їзд молоді, і проща до Зарваниці, і Сарепта, і студентське душпастирство… І навіть Світовий День Молоді в Кракові! А що обираєш ти і твої друзі?
Сторінка:12345678910