Блоги

  • Оля
   Дідух
  • Байдужість3 11 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Байдужість - це явище, яке просіялось у суспільстві з іншим куколем (брехні, гніву, наклепу, брутальності і т.д) і нажаль пустило глибоке коріння, яке заглушує любов, терпеливість, радість, милостивість, надію, віру та інші чесноти. Як часто можна прочитати в пресі про те, що серед білого дня побили людину і все відібрали, а довкола було багато людей і навіть не спробували захистити, бо їм байдуже. Коли стоїть маленька дитина зі сльозами на очах просить шмат хліба, бо батьки алкоголіки чи наркомани (не здатні дати навіть цього), а люди спокійно проходять повз - їм байдуже. Коли чоловік помирає на вулиці від сердечного приступу, а люди просто думають (чи говорять), що напевно п'яниця, а до таких їм байдуже. Коли кожної хвилини матері вбивають по цілому світі дітей, а лікарі їм допомагають у цьому, бо їм байдуже. Коли людина виходить з в'язниці і ніде немає підтримки, ніде не може знайти роботи, бо має клеймо в'язня (єдиним виходом цієї людини знов попасти за грати, щоб не померти з голоду) - а людям... байдуже! Коли... це можна продовжувати до безкінечності. Але чому, ну чому так? Невже люди втратили щось цінне в душі і з появою новітніх технологій по трохи починають і самі перетворюватися на роботів? Ми, люди, ніби надивившись фантастики і наслідуючи її залазимо в своєрідні кокони, які нитками ведуть до інших коконів - дім-робота-дім, на вихідні: дім-розваги-дім... Ці кокони так з кожним разом грубіють і згодом взагалі зашкарлупіють. Нам потрібно, просто необхідно, розбити ці кокони і стати справжніми християнами, піти за Ісусом і згадати Його слова: «Люби ближнього свого, як себе самого», «По ділах пізнають, що ви учні мої» (відкривши Євангелію можна багато знайти таких висловів).
  •  news image
  • Я щастя хочу ! І тому щасливим хай буде той, кого я так люблю3 11 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Маряна
   Лужецька
   (Ярич)
   Прокинулась - довкіль пустеля дика, і небеса в палаючім вогні, А наді мною із закритим ликом сяйлива постать в білому вбранні. - Чого мовчиш?- запитує у мене, У серці давній запаливши біль, - Я – Доля, Невідома, Незбагненна. Але сьогодні я служу тобі: Чого бажаєш? Забуття чи дива? Для тебе все, не гаючись, зроблю. І я відповіла: "Нехай щасливим буде той кого я так люблю!" - Цей той, хто серцем грав твоїм лукаво й, награвшись, навіть спогади жене? - О ні, неправда! Він в усьому правий, і навіть в тому, що забув мене. - Навіщо це? І ти забудь про нього, новим коханням розжени пітьму. - Я знаю, що важка його дорога,як можеш дати щастя - дай йому!
  •  news image
  • ПРАВДИВЕ З КНИЖКИ «СЛІПА НАРЕЧЕНА»10 10 Листопада 2010

   Рейтинг:

   o.Микола
   Микосовський
    Якось раз до моїх рук потрапило цікаве друковане видання під насторожуючою назвою «Сліпа наречена». Як на мене, книжка, що складається із 56 ст., досить цікава, змістовна у своїй суті, та й легко читається. Обкладинка принадна, символічна. Між іншим, прочитав я її трішки більше ніж за пів години. Автор невідомий. Передмова Галини Хортик. Книга вийшла друком у Тернополі в 2007 році. Кошти від її продажу, як зазначено на початку, буде перераховано потребуючим, якими опікується Братство Милосердя Тернопільської Вищої Духовної семінарії. Зазначена книжка відповідає нам саме на такі важливі питання земної дійсності:
   Чи може творити добро недавній великий грішник?
   Чи можна кохати і жити поряд з людиною, яка заподіяла тобі непоправне зло?
   Чи можна викинути образу з серця на того, хто зробив тебе калікою на все життя?
  •  news image
  • Моральний кодекс інтернетівця (нетикет) 09 Листопада 2010

   Рейтинг:

   o.Микола
   Микосовський
   Цей неписаний закон називається нетикет (загальні для всіх користувачів кіберпростору правила). 1. Поважай інших інтернетівців! Пам'ятай золоте правило: спілкуйся з будь-яким віртуальним співрозмовником так само, як ти хочеш, щоб інші поводилися з тобою! 2. Дотримуйся законів і правил поведінки, прийнятих у реальному житті. Наприклад, не порушуй законів, не лайся матом, не розсилай шкідливого програмного забезпечення. 3. Не ходи в чужий монастир зі своїм статутом! Якщо ти випадково заблукав у чиєсь співтовариство (форум, блог, чат), спочатку озирнись, освойся з місцевою манерою спілкування. Поважай місцевих «авторитетів»! 4. Поважай час і гроші інших! Наприклад, відправляючи кому-небудь надмірної ваги файл, скористайся архіватором.
  •  news image
  • Світлість неба 09 Листопада 2010

   Рейтинг:

   o.Микола
   Микосовський
   На небі трон відвічного Царя, Який небесне військо обступило. Творіння Бога – ми, земля, моря… Глядіти на красу довкілля мило.   Проміння сонця омива узвишшя, Спів ангелів до серця долина. Теж огортає праведних затишшя, Життя котрих немовби та весна…
  •  news image
  • З кожного по нитці - бідному сорочка :) 03 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Уляна
   Журавчак
   Дивен цей світ - мережане диво, де кожен пазл - незамінний. Хтось рука, а хтось нога, а хтось - дуже уважне око... Всі ми виконуємо різні функції, без когось одного цей світ був би іншим, кардинально іншим, зовсім не таким як є. Як сказав мені колись один старенький священик: одна людина - це вже багато. Тому кожна дрібничка щодо нашої спільної справи - це велика робота, котра даватиме плоди, можливо, не одразу помітні для неозброєного ока. Бог благословив на цей сайт і вірю, що благословлятиме на його наповнення. Бо те, що нас переповнює - любов, щирість, привітність, життя - спонукає, аби ми ділились з іншими цими дарами. Які дісталися нам задармо, тому що "так Бог полюбив світ". А, як відомо, з кожного по нитці - бідному сорочка. Яка ж то гарна буде сорочка, коли кожен хрестик вишитий з любов'ю і захопленням цим дивовижним світом:) Добре знати, що Бог вірить в тебе і співдіє на добро, а, навіть, по наших кривих рядочках пише рівно... ;) Фото: knyha.com   
  •  news image
  • "Випадкова людина"1 02 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Оля
   Молочій
   Знаю, що нічого випадкового в цьому світі не буває і кожна зустріч дарована нам неспроста. І все ж, не можу підібрати кращого означення для тих, кого я зустрічала лиш раз в житті в дорозі, в очікуванні, просто так... Тих, спілкування з якими дарував мені випадок. "Випадкові люди", ми не пам’ятаємо їх імен, хто вони і звідки. Я для них така ж випадкова людина. Часто з такими "випадковими людьми" можемо говорити відвертіше, ніж з найріднішими, від них можемо почути найоб'єктивніше судження. Вже кілька років минуло, а я все ще з вдячністю згадую тебе, "Випадкова Людино", з поїзда Львів-Луганськ... Звичайна розмова двох подорожніх "про все на світі" стала поштовхом до багатьох змін не лише в поглядах, але й в житті. Напевно, саме так звучали для двох учнів слова Ісуса по дорозі в Емаус… Потребуємо таких зустрічей у своєму житті, але так рідко помічаємо поряд цих "Випадкових Людей". А потрібно так мало! Лише готовність слухати, приймати серцем кожну даровану Богом зустріч, вміти любити Бога, світ, інших, себе...
  •  news image
  • Про Дружбу 01 Листопада 2010

   Рейтинг:

   Уляна
   Журавчак
   "Зроби так, щоб кожен, кого ти зустрінеш став тобі другом" (с) Святий Іван Боско Я знаю, що цього хоче Бог. Але, якби на прогулянці в парку я зустріла Господа Бога, то спитала б у Нього:  - Тату, чому часом я не вмію подолати прірви між моїм серцем і серцем того, хто поруч? Чому я не вмію знайти ручки, щоб відчинити двері серця? Бо вона зсередини, Боже? Хм... Ти теж не можеш відчинити? Отак і топчемося з Тобою, Боже, разом на вулиці, в постійній надії на відкритість.   Відкриймо один одному серця наші так широко, щоб нікому там тісно не було. "Бо Господь знову постукає в серце стиха і скаже: Дитя, відчини" :) _________________________________________________________________ P. S. В добру путь у новому блозі! :) Фото: InPic
  • Оксана
   Шкодзінська
  • Чекаємо чуда?1 30 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Останні години перед всесвітньою катастрофою. Таке враження у мене виникає щоразу, коли до чергових виборів - немає значення, місцевих, парламентських чи президентських - залишається кільканадцять повних обертів малої годинникової стрілки. Субота, 30 жовтня. Нарешті благословенно не мозолить вуха й очі політична реклама - за день до виборів, як відомо, не можна. От тільки не стихають ні в маршрутках, ні в кав"ярні, ні на базарі - ніде! - "передапокаліптичні" розмови про те, що буде, коли ЇХНІ переможуть НАШИХ (в кожного, звісно, в ці категорії входять різні  нелюбі/любі політичні сили чи кандидатури). Бо класне життя нам може влаштувати тільки отой-он, адже є надія, що крастиме менше від інших. І неважливо, що красти, в принципі, - погано. Головне - з його меншим "апетитом" нам теж щось перепаде. Або цей - він же влаштовує нам суперове життя вже сьогодні, дарує пару гривень або трохи гречки - "свій мужик". Або той - він справжній патріот і все зробить, щоб ми, наші діти, родичі й сусіди теж стали справжніми - і правильними!! - патріотами. Головне - сходити на вибори, поставити "правильну" галочку за СВОГО чи НАШИХ, ну, ще можна потім трохи поконтролювати, щоб ту галочку ЇХНІ не виправили за ЇХНЬОГО чи СВОЇХ - і все, ми відповідально виконали свій обов"язок. Знову чекаємо чуда.
  • о.Ростислав
   Пендюк
  • Ти можеш!5 30 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Що може людина? Переважно, відповідаючи на це запитання, розрізняють людину, як сукупність усіх людей, тоді відповідь – може дуже багато. А от, якщо окремо взята людина – це ніщо, вона не здатна серйозно вплинути на процеси у світі, країні, місті, навіть родині – оскільки вона одна. Але... Був собі такий ОДИН чоловік Аврам, до нього звернувся Бог з доволі незручною та незвичною пропозицією. Аврам свій вибір зробив на користь тієї пропозиції. Тепер його називають батьком мільярдів людей А пізніше були Ісаак, Яків, Давид, Соломон, Ісая – ці усі люди, кожен зосібна зробив дуже багато для людства.
  •  news image
  • Намалюй картину своїх мрій4 29 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Оксана
   Савчук
   Намалюй картину своїх мрій. Це нічого, що ти не художник, і не маєш мольберту та пензлів, воно й не потрібно. Головне мати аркуш білого (тільки білого) паперу. Його розмір залежить від кількості твоїх мрій. Ще порібно мати ножиці, клей та кілька кольорових журналів та газет. Отож, починай шукати в журналах зображення чи слова того, про що ти мрієш, чого тобі бракує. Це може бути річ і матеріальна (машина, посада і т.д.), і духовна (емоції, стосунки, відчуття та ін.). Знайдені образи треба вирізати і розклеїти на аркуш. З часом ти зможеш доклеїти ще стільки мрій, скільки забажаєш. Спробуй, і ти побачиш, як твої мрії та задуми сміливіше та стійкіше влаштовуються у твоїй голові, і ти зрозумієш, що це є досяжним! Не варто боятись відображати свою мрію, щоб, наприклад, хтось не побачив і не почав кепкувати з тебе. Просто хочеш чогось — просто "намалюй"!!! І все.  А збудеться це завтра чи через рік, чи ще пізніше... то вже не твоя справа, то діло вже є там, нагорі.
  • Юлія
   Роїк
  • Втомитися на рівному місці 21 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Чи знайоме вам відчуття хронічної втоми? Не те, щоб ви працювали в гірничодобувній промисловості, чи поневірялися в пошуках квартири в оренду, а просто так втомилися від буденності – і все.
  •  news image
  • Мій ДивенСвіт2 19 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Оля
   Молочій
   Пустеля... Кожен хоч раз в житті побував там. Ні, не в тих пустелях, що займають значну частину земної кулі, а там, де грубіє душа від піску рутини, від пронизливих вітрів щоденних клопотів, від монотонного пересування туди, за обрій. Хоча і в пустелі можна побачити багато незвичайного і прекрасного, але хто наважиться вибрати ту пустелю за рідний дім. Що далі? Нескінченні дюни піску, втома, зневіра... І ось, коли вже зовсім немає сил, вдалині з'являється невелика зелена плямка. Оаза! Мій ДивенСвіт! Тут є те, чого так давно прагнула душа. Захист від вітру та спеки сірих буднів і справжнє щастя для мандрівника: вода - правдиве слово. Як важко в тій пустелі знайти правду, але ще важче без неї! Хочеш сказати і бути почутим, просто помовчати і послухати, просто відпочити, набратися сил.
  • о.Ростислав
   Пендюк
  • Чому цей сайт?9 18 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Багато списів поламано на тему новітніх технологій і їх впливу на сучасне суспільство. Безперечним лідером такого обговорення є мережа Інтернет. Противники справедливо зауважують, що сучасні люди все більше часу проводять сидячи за комп'ютером, і цим самим позбавляють себе руху, а також можливості звичайного живого спілкування з близькими людьми. Вони кажуть, що такий стан речей провокує зріст захворювань як фізичних так і психічних. Прихильники вказують на відкриття нових горизонтів, дякуючи Інтернету. Різноманітні засоби миттєвого обміну інформацією, зникнення інформаційних кордонів, доступність спілкування з багатьма людьми, незалежно від місця перебування. Це лише деякі нові можливості, які відкрив Інтернет.
  • Оля
   Молочій
  • Смертельна зустріч: автобус і локомотив3 13 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Такі ситуації заставляють кожного подивитись по-іншому на своє життя, на своїх рідних і близьких. У суєті сучасного світу з таким шаленим ритмом життя не забуваймо про те, що життя – це не тільки матеріальне. Згадаймо про Бога, не забуваймо дякувати за кожен прожитий день! Пам’ятаймо про наших рідних, вони потребують нашої уваги, любові, доброго слова. Цінуймо своє життя, воно прекрасне!
Сторінка:41424344
БЛОГЕРИ