Друзі

15.11.201211:25 Станіслав
Б'ялковський
Давно вже думав написати про друзів. І от нарешті, пишу. Присвячую це всім вам моїм друзям. Дякую за те, що ви є в мене. Дякую за те, що вислуховуєте, молитеся, терпите, допомагаєте мені. Ким для мене є друг? Кому я є другом? Від нашого ставлення до людей, люди нас так і сприймають. Дехто може вже не сподівається на щире слово, але тут появляються друзі. І все ж друзі – то не лише люди, але це також ще й наші Ангели Хоронителі, то Святі і Бог наш Друг, Найбільший і Найкращий Друг.


А як же це бути другом? Як не забувати про друзів? Як дарувати себе друзям повністю? Віддаймо все в руки Божі. Подивіться на все очима любові. Друзі потрібні нам для того, щоб ми їм допомагали, молилися за них, давали пораду, раділи й сумували разом з ними. Ми маємо пам'ятати про друзів. І навіть, якщо хтось із друзів вас образить, ви мусите стерпіти, дати шанс і не один на виправдання, але й навіть самі йдіть на зустріч з примиренням. Може деколи важко зрозуміти своїх друзів. Ну то просто поговоріть із ними. Не бійтеся брати на себе проблеми друзів й тоді вам буде легше вирішувати свої труднощі. Не накладайте на своїх друзів ярликів про їх життя. Вони можуть помилятися, можуть забути про вас, але все одно ви їх не забувайте. Перегляньте все своє життя. Згадайте всі ті втрачені можливості, ті коли ви відверталися від своїх друзів. Ви маєте можливість це змінити. Відкрийте двері свого серця для Христа, відкрийте й іншим правду про Бога. Дружба – це також жертва. Дружба – це дорога в житті. Дружба – це ІІ Божі Заповіді Любові. Просіть у Бога ласки бути щирим другом для Нього і для своїх земних друзів. В очікуванні на зустріч в Небі з Найкращим Другом, ми будемо йти по складних дорогах життя. Покажіть й своїм друзям дорогу в Царство Боже.

Не втрачайте час, готуйтеся до зустрічі з Небесним Отцем. Любіть... Крокуйте до Вишнього Єрусалиму. Поставте дороговкази на дорозі свого життя: Віра, Надія, Любов. І в кінці шляху побачите Рай.

Зарваниця, 4 листопада 2012 р.Б

Джерело: 078.com.ua

Рейтинг: 3.8 Голосів: 6 Переглядів: 1753
Ваша оцінка: 9805

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар