Зупинитися...

15.11.201211:24 Станіслав
Б'ялковський
Спокій. Тиша. Радість. Сонце вийшло з-за хмар. І це після хаосу, холоду, вітру, гамору, після буденності. Душа відпочиває... Це я у Зарваниці. Небо, птахи, шум річки, Бог і Богородиця – так близько відчувається Спасіння. Хоч, разом з тим, може бути лиш один крок, що може кинути у прірву, прірву гріха. Реальність. Самотність – це лиш на кілька хвилин чи годин. Люди шукають допомоги. Час до зцілення. Люди шукаютьдопомоги. Час до зцілення. Люди шукають лікаря. І головний наш лікар – Господь. Душа наповнена різними думками й там багато зайвого. Не вмію використати правильно час. Не вмію не приймати до душі поштовх до гріха.


Зупинитися... Зупинитися – це віднайти в собі сили. Визнати свою немічність. Віддати себе в руки Божі.

Чому моє життя – це боротьба із власним егоїзмом? Бо ж саме тому часто на душі неспокій, бунт, розпука, відчай і сум. Чому я не вмію Богові дякувати? Так часто щось прошу і так мало дякую, мало прославляю Бога. Життя... Дні, події, слова, люди. Шукаючи для себе кращого, заходжу в лабіринт... а далі? Знову пошуки. Нема часу на детальний план свого життя. Переважно день проходить хаотично, молитва моя – набір слів, а поруч ще й інші через це страждають. Чому якісь незрозумілі речі обдумую, як кару для мене? Люди, які для мене були ідеалами стають чужими. Чому? Бо я їх не розумію. Але ж це я мушу дивитися на все крізь призму любові. Реальність. Скоро знову можуть бути проблеми, але ж це не має мене зупиняти, бо ж це як тренування перед футбольним матчем. Якщо футболіст не підготувався, не має належної фізичної форми, а ще тим більше виснажений через вживання алкоголю, куріння чи бурних вечірок, - й на поле виходить лиш його тінь. Так і в духовному житті ми маємо бути готовими до боротьби. Бо як дощ може бути несподівано, так і гріх може заполонити душу.

Віднайдіть спокій. Подивіться на небо, подивіться на зорі. Згадайте скільки Бог дав вам ласк. Будьте милосердні, допомагайте ближнім, моліться, живіть не для себе, живіть для Господа.
Відкрийте двері свого серця для Ісуса. Навчіться прощати всім образи, навчіться любити і це будуть ваші кроки по дорозі буття до Вічного Життя.

Зарваниця, 2 листопада 2012 р. Б.

Фото: i.i.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 1185
Ваша оцінка: 9804

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар