Пам'ятай про жіночність

12.11.201215:00 Ірина
Кисилевич
Одного дня у дитячо-юнацькому таборі під час поселення вахтерці повідомили: "У цій кімнаті дівчата будуть жити", а вона у відповідь - "Залежно які, бо є дівчата гірші від хлопців". Правду говорила ця пані поважного віку, адже супутники деяких представниць прекрасної статі - вульгарність, пиятика, куріння і нечистота, на жаль... Проте як це виглядає з боку? Дівчина/жінка - це лагідність і ніжність, і коли вона пересипає своє мовлення на "б", "п", "с", "х", "ї", то біля неї дуже неприємно стояти, а лагідністю і ніжністю=жіночністю і не пахне. Дівчина/жінка - це тверезий розум, краса, і коли вона зловживає алкоголем, п'яна, то виглядає надзвичайно негарно, а особливо коли п'є більше за хлопців. Тут про красу і мови не може бути! І ще -  матір (як не як, усі хочуть мати малечу)! Які діти народяться, коли всі органи отруєні спиртом і тютюновим димом?


Дівчина/жінка - це молодість і гарна усмішка. Але  про яку молодість (прекрасну шкіру обличчя) і красиві зуби можна говорити, якщо вона курить. І хлопцеві/чоловікові, як правило, неприємно, коли від його коханої дівчини/дружини пахне тютюновим димом, перегаром.

Дівчина/жінка - це та, хто має свою гідність і не дозволяє, щоб хлопці забавлялися нею. Та де та гідність, коли вона на безбожній забаві цілується, стрибає перша у ліжко з ледь знайомою людиною?

Жіночність - це краса душі і тіла. А коли дівчина/жінка не дбає про красу свого серця, має шкідливі звички, вульгарно розмовляє, вона втрачає свою жіночність. І що тоді з помитого волосся, макіяжу, гарних ніг, дорогого одягу, який підкреслює красу тіла, коли з людиною неприємно навіть стояти?!

Пам'ятай про свою жіночність, адже ти прекрасна стать і образ Божий.

Фото: beproudofyourskin.tumblr.com

Рейтинг: 4.9 Голосів: 10 Переглядів: 1614
Ваша оцінка: 9776

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар