Виноградник

05.11.201218:34 Станіслав
Б'ялковський
"І він почав народові казати оцю притчу: Один чоловік насадив був виноградник, винайняв його виноградарям і відійшов на довший час" Лк. 20.9. Бог дає нам завдання на життя. Та часто ми бунтуємося й прагнемо чогось іншого. І ще ми так часто, як ті люди, які не повністю пізнали Христа, шукаємо Христа. Наші пошуки наповнені відчаєм, втечею, гордістю... Навіщо ж ми шукаємо Бога, якщо не готові поставити Його на перше місце у своєму житті? Чому ми хочемо привласнити виноградник, який нам дав Господь? Він дав нам його, щоб ми працювали біля нього. Виноградник - це наше життя, яке нам дарував Бог. І ми маємо очікувати на нашого господаря. Маємо віддати плоди від своєї праці. В нашому житті - ми маємо бачити своє майбутнє, своє Спасіння. Господар виноградника за добру працю винагороджує робітників. Після земного саду ми можемо перейти в Небесний сад, але ми мусимо на це заслужити.


Ми маємо очікувати на Господаря виноградника. Очікувати не зі страхом, а з любов'ю. Не красти плодів, але віддано працювати, бо ж це не просто Господар цього саду, це наш Батько, Господь і Бог. І в нашому житті ми є працівниками, які працюють на роботодавця і є роботодавцями, які утримують працівників. Ми маємо любити тих, хто нами керує і тих над якими ми маємо владу.

Життя - це очікування на плоди, плоди своєї праці. Дерево життя - кожен наш день ми маємо доглядати за деревом в очікуванні плодів. Наші справи мають мати сенс. А головною метою є зустріч із Христом. Дійти до переходу, заслужити на вхід в Райський сад.

Та наше земне життя є шляхом перешкод. Ми не маємо боятися, хоч і важко. Любити, жити для Христа. Де ті кроки? Де ті слова? Ближній для нас має бути отим кроком. Допомагаючи іншому - ми допомагаємо собі, стаємо на наступну сходинку й стаємо ближчими до Неба.

Часто життя дочасне - це сльози, терпіння, перешкоди. Але це не має нас зупиняти. Ми маємо відкрити своє серце для Христа. Зупинитися, відчути тишу, відчути голос Божий. Пошуки спасіння - це шлях через терні, через терні до зірок... поступ до мети. Мета, як Спасіння. Спасіння, як суть.

Не біймося працювати у винограднику свого життя. Не забудьте й іншим допомагати у догляді за плодами в їх винограднику. Просіть допомоги. Дякуйте Господеві. Час від початку росту виноградника й до часу, коли будуть наповнені посудини з напоєм - це наше життя. Ісус перше своє чудо зробив саме з вином. Вода стала вином. Весілля без вина - це як якась недостача. І ось чудо... Від суму до радості. Вино надає радості.

Але ми не маємо впиватися у вині, бо це спричинює до гріха. Радість наша має бути з Богом. За все дякуйте Господеві. І вірте, що Бог воду, яку ви маєте, може перетворити на вино. І так часто ми мусимо просити у сучасному світі, щоб Ісус перетворив воду у вино. Ми мусимо вірити, не боятися. Головне - жити з Христом. І не забувайте, що виноградник в якому ми працюємо - це Христовий Виноградник. Христос - Господар нашого Виноградника, Господар нашого життя.

Велика Березовиця, 29 жовтня 2012 року

Фото: uk.wikipedia.org

Рейтинг: 3.0 Голосів: 2 Переглядів: 1177
Ваша оцінка: 9734

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар