Пошуки Бога

24.10.201216:45 Станіслав
Б'ялковський
Пошуки Бога... Втікаючи від себе, нема спокою. Не вистачає часу, не вистачає сміливості. А поруч люди потребують моєї помочі. Люди - такі різні. Різні, але саме в цьому і є краса, цією різністю ми наближаємося до Бога, хоч і по-різному. Час. Очікування. Зупинитися й почути голос Божий. Перебороти страх, відігнати від себе диявола, віднайти спокій. Молитва – як сенс життя. Любов – як ціль життя. Спасіння – як все до чого прагнемо. Гордість затягує, плани, ідеї, мета... але чи варто йти до мети, кидаючи на землю інших? Пошуки... Чого я шукаю? Де слова, де усмішка, де бажання? Боюся попросити допомоги і знову осуджую. Моментами відчуваю присутність Святого Духа. Але частіше мої жарти недоречні, зайві і надмірні, інші люди страждають, терплять через мене. Межа... Де ж той кордон? Чому не вистачає послуху, терпіння, надії? Чому віра слабне? Чому гріх затягує?


Чи часто я знаходжу час на читання Божого Слова? Чи часто я іншим кажу про Христа? Не дуже часто... Чому? Вже скільки разів думав почати все спочатку і знову... знову пошуки нового плану.

Простір, думки, тиша, в красі сонячного дня відчуваю – Бог поруч. Іноді є сумніви... Може Бог хоче від мене чогось іншого? Може я втратив забагато? Але ж Бог не може нам дати важчого хреста, аніж той, який ми можемо піднести.

Не потрібно боятися... Не забувайте про любов. Просто любити – це жити не для себе. Даруйте Богові любов, даруйте Богові себе. І навіть любити ворогів... А як це пояснити? Прощати навіть ворогам. І все ж люди не мають бути нам ворогами! Головний наш ворог - диявол, бо це він нас тягне до пекла. Це сатана обманює нас, показуючи нам ніби «добро», підкидаючи спокуси, засліплюючи, він хоче нас знищити, захопити нашу душу. А щодо людей, то ми можемо осуджувати їх вчинки. Людина, як творіння Боже, має шанс на Спасіння. Відкрийте ближньому правду про Вічне Життя, про Небо, про Справжню Радість.

Поступ, боротьба... Ми йдемо по дорозі життя, минаючи перешкоди, знаходячи себе самих та інших. Навчитися любити – це прощати і просити, вірити і творити, творити добро. Я мушу мати перед очима Страшний Суд, небо і пекло. Мушу шукати ключі до дверей Раю. Відкривати своє серце, щоб і ближні могли отримати ключ від Неба.

Пам'ятати про Святих, поважати батьків, боротися з лінивством. Йти по березі моря і бачити перед очима Ісуса – Бога, Брата, Учителя, Спасителя. Віддайте себе у руки Божі, прийміть до серця науку Христа, збудуйте Царство Боже у своїй душі. Не бійтеся вірити, надіятися, любити, постити, давати милостиню, молитися, славити Бога, просити Бога, дякувати Богові. Зупиніться, відкрийте свої очі на вічне, почуйте голос у душі, цей голос – голос любові, візьміть за руку свого Ангела Охоронця і йдіть до мети.

Мета – життя із Пресвятою Трійцею.

Велика Березовиця, 3 жовтня 2012 року

Фото: vk.com

Рейтинг: 5.0 Голосів: 3 Переглядів: 1382
Ваша оцінка: 9643

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар