Природа. Людина. Бог

12.09.201211:31 Станіслав
Б'ялковський
Ми живемо на цій нашій планеті, ми йдемо дорогами життя, але чи часто ми бачимо перед собою не лише матеріальні речі, а щось більше? Що наповняє наше серце? Де ми шукаємо спокою? Спокій... спокій переважно асоціюється із втечею у гори, в пустелю, в даль лісу, щоб там просто побути на самоті. І вже там може знайдемо тишу і спокій, а головне віднайти спокій у Бозі. Природа. Яка ж вона ідеальна. Як часто ви бачили схід і захід сонця, як часто ви дивились на блиск небесних зір? Чи бачите ви красу у навколишньому світі? Так, може й нема часу. Бо ж час так летить, що не встигаємо зрозуміти, пройшло ще одне літо, ще один рік і ми на крок ближче до зустрічі з Богом на Страшному Суді. Життя, смерть, час, люди, реальність. Від створення світу до сьогодні йде постійний рух, мільярди зір, мільярди людей, мільярди доль. І всім цим керує Бог - наш Створитель.


Відверніть погляд від свого комп'ютера, телевізора чи телефона. Подивіться навкруги. Сине небо, зелень лісів, політ птаха, краса квітки. Відкрийте своє серце для Бога, відкрийте своє серце для ближнього. Вислухайте того, хто потребує помочі, просто вислухайте, навіть якщо не маєте що сказати, то просто усміхніться, подайте руку і обійміть цю людину.

Природа - наповнена красою і це є свідченням про Бога. Природа наповнена, здавалось би, різними дрібничками, але це все пов'язано між собою. Так і наше життя, якщо ми зробимо спочатку малий гріх, потім ще один, а потім й більший гріх, і з часом гріх почне нищити нас.

Природа, краса, світ... Ми мусимо берегти природу. Знищуючи природу - ми знищуємо себе. Очищення від сміття у природі - це як очищення душі. Коли надворі прибрано, коли нема сміття, коли відчуваємо ніжний запах квітів і трав - нам приємно. Так і на душі легко, коли ми її помили у Сповіді.

Бог. Наш Творець Справедливий. А також Господь Милосердний. Ми мусимо дякувати Богу за те, що ми ще живі, бо ж за наші гріхи, за наше занечищення душі і занечищення світу сміттям, ми мали би бути вже в пеклі і наша планета Земля вже була б давно знищена. А ми не вміємо дякувати. Чому? Може не так часто відкриваємо Святе Письмо? Може не так часто стаємо на коліна перед Христом? Не так часто бачимо у ближньому не ворога, а брата? Давайте разом з Богом зробимо перший крок. Знайдемо для початку хоч кілька хвилин на читання Святого Письма, кілька хвилин на те, щоб подивитися на Небо і завжди в ближньому бачити образ Бога... бо ми - діти Божі. Амінь

Фото: livingrosary.org.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 3 Переглядів: 1738
Ваша оцінка: 9109

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар