Проща

09.07.201211:46 Станіслав
Б'ялковський
Кілометри дороги, час на заспокоєння, пошуки Бога, боротьба із гріхом. Час прощі – це час, коли можна обдумати все життя, зупинитися, відчути спокій, через втому фізичну отримати духовної сили. Відкинути матеріальні справи хоч на ті кілька днів прощі – це віднайти в собі сили для боротьби за власну душу. І не потрібно зайвих слів, відчуйте тишу, подивіться навкруги, на блиск сонця, на красу природи, подивіться на ближніх як на найкращих друзів. Проща – час виправити помилки, час подумати про майбутнє, час на відкриття для себе Вічності. Постарайтесь побути у тиші хоча б годинку, хоча б кілька хвилин. Ми часто боїмося тиші. Боїмося через те, що в тиші ми бачимо те, що ми втратили, в тиші до нас говорить голос совісті, в тиші ми менше бачимо фізичного, а починаємо відчувати духовне. Проща не всіма сприймається однаково. Дехто не розуміє чому він прийшов чи приїхав на прощу. І все ж потрібно всіх прочан прийняти із любов'ю. Ми мусимо знаходити причини чому люди деколи так дивно себе поводять. І ми маємо їм допомогти своїми діями, своїм прикладом, своєю усмішкою. Проща – це збір людей, які по-різному розуміють Бога, може не всі ще повністю знайшли свою дорогу до Спасіння.


Проща – це як певний відлік часу, це зустріч із Богом. Цей час прощі ми відходимо від земної суєти, шукаємо Вічного Бога.

Тисячі людських очей, позитивний заряд, ми маємо всіх їх любити. Хоч деколи здається, що хтось випадково попав на прощу, чи може помилився, сів не на той автобус. Люди... Так, люди - такі різні. Та ми мусимо віднайти ниточку до сердець прочан. До сумних, до веселих, до старих і малих. Просто потрібно любити. Можливо ви збираєтесь на прощу? Не забудьте взяти з собою гарний настрій, друзів і усмішку.

Фото: credo-ua.org

Рейтинг: 4.3 Голосів: 6 Переглядів: 3920
Ваша оцінка: 8460

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар