Міст добрих діл

30.05.201214:28 Станіслав
Б'ялковський
Тиша. Ще вчора був спокій. Та ніби буря, яка змиває частинку душі, падіння, не втримав своє добро, якась частинка моєї душі припала порохом. Чому? Все ж якби ця буря була на морі, то я міг би й втопитись на кораблі свого життя. Що далі? Так, я вижив, але якщо б я помер, то де б був зараз? Життя... ми збираємо плоди та втрачаємо їх. І все ж я знову був за крок до прірви. Спокуса, пристрасть, холод, туман, душа втратила контроль, шукаючи добра там, де його нема. Господь Милосердний. Він знову мені вибачив. Але я не можу навіть Йому щиро подякувати, не можу оплакувати свої гріхи. Чому? Невже моє серце таке замерзле? Де ж тепло Божої Любові? Разом з гріхом до душі прийшов холод, я відкинув Бога. Та Він все одно мене любить. А я не можу навіть просто подивитися Ісусу в очі.


Простір наповнений думками й так часто не те для нас добро. А інші люди для мене - такі чужі, шукаю в них мінуси. Та це ж я так часто падаю. Хоч пишу про Спасіння, шукаю Бога, але не витримую і падаю. Чому ж падіння ще мене не навчили і я безсилий у боротьбі?

Гріх – він поступово знищує душу. З часом можна вже й не бачити що гріх, що провина, а що просто вчинок людини. Гріх зупиняє нас у поступі до святості. Це ніби канал, який перериває наш шлях і ми мусимо ставити міст добрих діл, щоб йти далі до мети, далі до Царства Небесного. І не треба думати, що дорога до Неба – це щось, що буде завтра, пізніше. Ні, шлях до Бога - це кожен наш день, кожна думка, кожна справа. Ми кожного дня можемо наблизитися до Бога через молитву, через добрі діла. Потрібно зупинитися й постаратися почути голос Божий.

Тиша. Навколо краса природи, а це ж Боже творіння. Подивіться на красу зоряного неба, подякуйте Богові за те, що Він нам зробив. Подякуйте за те, що ми ще тут, бо ж ми могли б бути вже у пеклі. Дивіться на людей як на тих, які теж шукають стежину до Вічності. Може, вони не знають про Бога, хоч в душі відчувають що є Творець, Який сотворив все, що навколо. Люди мають право на знання, скажіть їм, що Ісус їх любить.

Відкрийте їм своє серце, прощайте, знайдіть в них іскорку добра. По ділах ваших хтось може відкрити для себе Бога. Не забувайте подякувати Богові за те, що Він відкрив нам двері до Неба. Цими дверима є нам Христос.

Фото: latoro.ru

Рейтинг: -   Переглядів: 1337
Ваша оцінка: 8011

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар