Дивовижні співпадіння

14.04.201207:54 Анастасія
Колосовська
… І до сьогодні відбуваються зміни. З’являються щораз нові постанови, розумієш щораз то більше дивовиж Божого промислу. Який то Бог цікавий, як Він вміє все влаштувати (і то зовсім не користь якась чи вигода). Це просто ласка ставати у розважанні над своїм життям щодня, оглядаючись на людей довкола, особливо близьких тобі людей… І ось, як дивовижно Бог завжди для мене то влаштовує. То означає, що Він піклується про мене, бо я довго шукала і шукаю відповідей на різні питання, і найдивовижнішим способом їх знаходжу.


Якось мені прийшло повідомлення: «я напевно не все розумію, або не хочу розуміти…». Я відповіла безпосередньо: «У нас нема на заваді чогось більшого, ніж ми самі…». Тим більше, щоб ставати кращими. В той момент згадую відповідь, яку мені дала добра сестра – монахиня: «Не давай порад, поки вони самі тебе про це не попросять». Тому до мене дійшло: я маю жити духовно, бо так хочу, а хто захоче, той спитає: Чи можна з тобою? Далі, знаходжу ще відповідь: Якщо тільки побажаєш – заповіді збережеш, і дотримувати вірність – у твоїй добрій волі (Сир 15, 15). Який дух цих слів.

 Бути щасливою самій і дати щастя іншому, що ж тут злого? (Леся Українка). Ці чуйні слова, як відповідь  на багато питань моїх, побачила у статусі однієї доброї дівчини… Скажіть, що злого бути справжньою? Без нерозумних слів чи повадок, без маскувань, бо треба вміти призвичаюватись до всіх кіл? Чи так то ефективно? Треба вміти зростати і змінюватись, жаліти за якісь необачні вчинки. Тільки так можна входити у різні кола людей - щораз кращим. Бути щасливим жити смиренно і бажати того іншим, ще одна відповідь вчасна.

«То є дивовижна Божа воля». І от ще одна відповідь (одна з найпрекрасніших)  на моє питання, яке я отримала під час телефонної розмови. Одна фраза дає знак, чому все так неповторно відбувається. Одна фраза, яка змушує мене задумуватись і розважати… Фраза, яка змушує визнавати щоразу - кожен день мого життя має бути сповнений любов’ю та надією, вірою, що я знаходитиму нові відповіді, нові можливості та сили… Нову себе… 

Он як дивовижно я отримувала відповіді, а часом сама і відповідала. І то тільки початок таких дивовижних "співпадінь". І треба вміти вчасно захотіти шукати відповідей.

Я знаю, Бог на все дасть відповідь, тільки треба питати. 


Рейтинг: 3.0 Голосів: 2 Переглядів: 897
Ваша оцінка: 7483

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар