Чотири найважливіші цінності в моєму житті

01.03.201202:26 o.Микола
Микосовський
Людські цінності прикрашають наше життя під сонцем. Якщо люди намагаються бути кращими, вони  відчуватимуть себе щасливими. Я думаю, що найбільш важливими цінностями у моєму житті є духовність, моральність, доброта і  допомога іншим.  По-перше, духовність є для мене неабияким пріоритетом, тому що  допомагає підготуватися добре до вічного буття в іншому світі, даючи душі достатньо небесного світла. Духовність теж схожа на тісне життя разом зі Святою Трійцею кожен день в обіймах Христової Церкви. Коли ти стаєш гарною, під різними аспектами, людиною, безсмертна душа тоді перебуває у сяйві Святого Духа, що навіть нестрашна фізична смерть...


По-друге, мораль впливає на мене так само і завжди допомагає жити з людьми у відповідних відносинах. Вона немовби означає хорошу поведінку і роблення різних добрих справ у повсякденності. Це чи не найкраща можливість чинити те, що приносить весь час справжню радість і мир.

По-третє, кожен у світі потребує   щодня  звичайної доброти. Доброта нагадує якісний подарунок для всіх, який дістається впору з глибини серця. 

Нарешті, коли допомагаю ближнім в їхніх потребах, зокрема духовних, відповідно до діяльності, отримую відтак справжню втіху чи щастя, тому що так можу бачити більше довкола щасливих людей. Я вважаю ці цінності досить важливими для будь-якої людини у суспільстві. І це скріплює морально й духовно ціле майбутнє, приносячи розквіт державам.

Рейтинг: 3.8 Голосів: 299 Переглядів: 58043
Ваша оцінка: 7032

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар