Намалюй картину своїх мрій

29.10.201015:12 Оксана
Савчук
Намалюй картину своїх мрій. Це нічого, що ти не художник, і не маєш мольберту та пензлів, воно й не потрібно. Головне мати аркуш білого (тільки білого) паперу. Його розмір залежить від кількості твоїх мрій. Ще порібно мати ножиці, клей та кілька кольорових журналів та газет. Отож, починай шукати в журналах зображення чи слова того, про що ти мрієш, чого тобі бракує. Це може бути річ і матеріальна (машина, посада і т.д.), і духовна (емоції, стосунки, відчуття та ін.). Знайдені образи треба вирізати і розклеїти на аркуш. З часом ти зможеш доклеїти ще стільки мрій, скільки забажаєш. Спробуй, і ти побачиш, як твої мрії та задуми сміливіше та стійкіше влаштовуються у твоїй голові, і ти зрозумієш, що це є досяжним! Не варто боятись відображати свою мрію, щоб, наприклад, хтось не побачив і не почав кепкувати з тебе. Просто хочеш чогось — просто "намалюй"!!! І все.  А збудеться це завтра чи через рік, чи ще пізніше... то вже не твоя справа, то діло вже є там, нагорі.


Картину  розмісти у своїй кімнаті, або там, де ти найчастіше буваєш, у свому затишному куточку. І нехай твої рідні та близькі її побачать, бо власне ті, хто тебе люблять, можуть в багато чому спричинитись до здійснення твоїх мрій. Може бути й таке, що вони з твоєї картини дізнаються вперше про твої мрії, про які ти не розповідаєш їм, але вони є.    

Скажеш, це все маячня, як папір може помогти здійснити мрію? Так, це маячня, але ти все-одно зроби це, хай воно буде ;))))

Рейтинг: 4.7 Голосів: 19 Переглядів: 1533
Ваша оцінка: 266

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (4)

+

Додати коментар  • 1 Листопада, 2010 07:20Оксана Савчук Відповісти
  • Vova, допис навіяний, мабуть, уже під дією свої картини мрій. Та й просто, хотілось з кимось поділитись враженнями :)))


  • 31 Жовтня, 2010 17:44Оля Молочій Відповісти
  • вміти мріяти - то теж великий дар :-)


  • 29 Жовтня, 2010 18:29Марія Кохановська Відповісти
  • Дуже гарно! Розмістити б на усі рекламні щити, щоб донести до кожного серця...


  • 29 Жовтня, 2010 16:42Володимир Бокла Відповісти
  • Одразу пригадується фільм "Секрет". Допис часом не навіяний після його перегляду?