Точка відліку

31.12.201510:06 Roberto
Gambero
Чому наше життя так часто прив'язуємо до календаря?


Слава Ісусу Христу!

У кожного в житті є момент, коли приймаємо тверде рішення щось у ньому (житті) змінити. Іноді це рішення є добре виваженим, іноді – приймається в пориві. І чомусь в такий момент ми самі створюємо собі "символізм", вирішуючи зробити цей вагомий крок з понеділка, з початку місяця, з нового року (календарного, чи життєвого) і т.д... "Від Нового року не буду палити", "через місяць в мене День народження, от виповниться мені ХХ років, і візьмуся за вивчення англійської мови", "у той день піду на прощу, там висповідаюся, і відтоді розпочну нове життя", "здам сесію, і одразу візьмуся за читання Святого Письма" – ситуацій і виправдань відтермінування тут можна наводити десятками, якщо не сотнями.

Іноді, навіть вирішивши, і розпочавши нову сторінку в житті, ми все-одно хочемо запам'ятати цей день. Щоби потім вести відлік – скільки часу пройшло, "святкувати ювілеї". Та чи потрібно це? Навіщо пам'ятати день, коли ти перестав мастурбувати? Кинув пити/палити? Час, обставини – вони все-одно повертатимуть тебе в той момент, а отже – нагадуватимуть тобі про те, чим ти жив до того. Хіба є різниця між фразою "я не вживаю наркотики вже 5 років" і фразою "я більше не вживаю наркотики"? За значенням – жодної, бо в обох випадках людина прийняла рішення їх не вживати, і шанс розпочати вживати їх знову тут теж однаковий. Але першою фразою ми, може й ненавмисне, але вихваляємося, часто – навіть перед собою. А хвалькуватість, як відомо, не личить справжньому християнину.

Тож, якщо ти вирішуєш змінити щось у своєму житті, не чекай "символічного" моменту – міняй одразу. Позбувся шкідливої звички – не фіксуй день, коли це сталося. Головне - крок зроблено, точка відліку "нового" Тебе поставлена. Рухайся вперед, не озираючись назад. Важливо те, ким ти після цього став, а не те, скільки часу ти таким є.

І нехай Господь допомагає у всіх добрих починаннях. Амінь.

Фото: holidaymtours.livejournal.com

Рейтинг: 5.0 Голосів: 9 Переглядів: 1159
Ваша оцінка: 106454

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар