Я – людина

04.01.201617:49 Марічка
Тракало
Я – людина, і цього достатньо…


Я – людина, і цього достатньо, щоб виправдати мене і мої нелогічні вчинки. Ніхто не знає до кінця, в яких умовах я перебуваю. І часом мені хочеться просто, щоб хтось захистив мене.

Я – людина, і цього достатньо щоб пробачити мені всі помилки. Бо хто з нас ніколи не помилявся?

Я – людина, і цього достатньо, щоб пояснити, чому в мені вирують емоції, ціла буря, найпотужніший шторм. І немає рубильника, щоб їх вимкнути, бо вони і є я, вони – моя невід'ємна частинка.

Я – людина, і цього, достатньо, щоб дякувати Богу за дар життя. А ще за кожен прожитий день і кожний побачений світанок.

Я – людина, і цього достатньо, щоб бути щасливою. Скрізь і завжди. Бо щастя живе в мені.

Я – людина, і цього достатньо, щоб бути милосердним до інших. Бо милосердя міняє спершу мене, а вже потім виявляється в певному вчинку, який побачать ближні.

Я – людина, і цього достатньо, щоб мріяти, вірити і хотіти. Ці три ключики відкривають замки нових здобутків.

Я – людина, і цього достатньо, щоб прагнути. Бо Бог дав мені життя і багато інструментів, щоб творити з нього щось справді гарне.

Я – людина, і цього достатньо, щоб радіти маленьким перемогам і великим досягненням. Вони є, навіть тоді, коли я їх не бачу. Просто я знаю, що вони є, незалежно від обставин.

Я – людина, і цього достатньо, щоб зрозуміти мою слабкість і неміч. А ще сльози, побиті коліна і шрами від травм. Я йду далі і покладаюся лише на найсильнішого помічника.

Я – людина, і цього достатньо, щоб творити своє «дякую» за те, що я людина, жива, яка знову піднялась з ліжка до буденних проблем, щоб знову і знову повторювати: «Я людина»…

Фото: altaynews.kz

Рейтинг: 4.4 Голосів: 13 Переглядів: 2443
Ваша оцінка: 106405

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар