Що таке натхнення і з чим його їдять?

17.10.201512:28 Лапанюк
Юлія
Бог хоче бачити нас щасливими, натхненними людьми. Бог – Творець світу і людини, Творець, який дарує нам різноманітний спектр можливостей протягом усього життя.


Хто сподівався почути відповідь на це запитання, буде розчарований, бо її не існує. Та й рецепту немає, бо кожен по-різному споживає та комбінує натхнення з іншими життєвими інгредієнтами.http://dyvensvit.org/media/gallery/full/b/l/blog_natxnennja1.jpg?timestamp=1444997300

На мою думку, натхнення – це внутрішній духовний стан, який посилає імпульсами ідеї, які зароджуються в серці і мозку, продукуються назовні у формі прекрасних речей, що дарують нам комфорт та естетичне задоволення. Проте для народження такого  стану потрібно чимало компонентів. Для кожного вони свої. Хтось старанно і наполегливо самовдосконалюється інформаційними блоками (книги, преса, телебачення, Інтернет), інші надають перевагу відпочинку (прогулянки, спорт, сон), для когось важливою є молитва або розмова з людьми, котрі надихають. Але в поєднанні всі ці компоненти і є передумовою народження натхнення, саме вони разом зі стараннями і мріями реалізують творчий процес, який є послідовником, генератором натхнення.

Все це я написала не просто так. Усе це – мій секрет натхнення. Бог хоче бачити нас щасливими, натхненними людьми. Бог – Творець світу і людини, Творець, який дарує нам різноманітний спектр можливостей протягом усього життя. Кожна така мить – це наш шанс, процес від старань, зусиль, духовного самовдосконалення до натхнення, яке завершується досягненням мети. Опісля, коли ця страва спожита, не забудьте подякувати Богові за Його любов, близьким, за їхню підтримку та віру, собі за свої старання і зусилля.

Смачного всім натхнення!

Фото: akhe.info

www.ukraineart.org

 

 
Рейтинг: 4.7 Голосів: 18 Переглядів: 4298
Ваша оцінка: 106122

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (1)

+

Додати коментар    • 28 Жовтня, 2015 23:31Nadia Romankevych Відповісти
    • Святий Дух – найкраще джерело натхнення, лише з Ним вся творчість буде приносити добрі плоди :)