Вузлики

18.09.201512:22 Марічка
Цьомик
Любителі детективів, трилерів і містики, мабуть, знають, що таке полтергейст. Так називають якесь паранормальне явище, скажімо, якусь недобру енергію (а, може, спогад) на місці, де сталося щось погане. Цей спогад проявляється потім у якихось фізичних обставинах, увесь час пригадуючи свої трагічні джерела.


Я не прихильниця всіляких містичних теорій, "доброї/недоброї енергетики" чи подібних уявлень про світ, що не ґрунтується на істинному, а лишень на відчуттях. Але з недавнього часу придумала собі нову теорію щодо того, як ми сприймаємо світ. Бо тепер  все частіше!  приходить відчуття, що не лишень т.зв. "погана енергія" залишається у поганих місцях. У місцях, де колись комусь було дуже радісно, теж залишається трішечки тепла. Такий собі "полтергейст навиворіт".
Спогади мають силу, навіть більшу, ніж ми собі іноді думаємо.  Спогади деколи стають особливим джерелом натхнення. А деколи  переростають у мрію. Спогади про когось любленого дають силу далі любити, спогади про якусь особливу посмішку можуть і через багато часу наповнювати світлом, спогади одного теплого слова народжують в душі нові слова і бажання жити. Спогади формують і будують  і залишаються там, де були прожиті.
Знайомитись з кимсь  то як зав'язувати вузлик  на тому будинку, на тій кімнаті, а, може, трамвайній зупинці, де ти зустрів саме ту особу. Так кожен увіходить тобі у серце по-своєму. І ото іноді як іду вулицею, то згадую собі  отам я вперше зустріла оту особу, а там  ще когось, а отут хтось дуже дорогий мені пробув якусь радісну і велику частину свого життя. І тоді мимоволі відчуваєш тепло  іще оте тепло, що зосталося від чиїхось долонь і чийогось сміху. І тобі теж стає легко і спокійно у тому місці. Велика Радість ніколи не минає безслідно. І Любов теж ніколи не проминає.
Спогади нерідко можуть відкрити цілком нову сторінку, ожити, втілившись у вже чомусь цілком новому. Спогади про янголів теж іноді оживають янголами.
Тож варто іноді спробувати прислухатися, чи не промовляє саме до тебе саме те місце, де ти є, чиєюсь давно прожитою радістю. А головне  пам'ятати одну річ: залишати і крапельку своєї радості там, де перебуваємо  надто, якщо поряд є Тато. Може, тоді спогад про нас стане для когось джерелом нового життя...
Фото: firstportofcall.com
Рейтинг: 5.0 Голосів: 13 Переглядів: 1549
Ваша оцінка: 105994

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар    • 25 Вересня, 2015 13:32Ірина Кисилевич Відповісти
    • А "диявол" прямо не називають- цілителі- ворожки, біоенерготерапевти- екстрасенси, домовик- злий дух. І мало таких, хто відкрито бере карти Люципера, черепи, переважно: "Ми пушисті- помагаємо". Стосовно слова "полтергейст"- походить з німецької і означає "шумний дух".


    • 18 Вересня, 2015 14:17o.Микола Микосовський Відповісти
    • Полтергейст -- це злий дух чи диявол по-науковому!