Я хочу, щоб журналісти були добрими!

06.09.201515:57 Марічка
Тракало
Журналісти – це ті, хто допомагають творити бачення, формувати ставлення і приймати рішення стосовно певних питань. Тоді постає дилема: як може людина з такою важливою професією піддаватися на підкупи і схиляти правду на чиюсь користь!?


Я викладу ряд особистих думок і дуже прошу всіх, тих, хто не погоджується з моїми твердженнями, просто дослухати до кінця.

Зараз я живу з дівчиною, яка родом з Росії і разом зі мною проходить практику. При всьому бажанні залишатися політкоректним, все рівно «проскакують» розмови на політичні теми. І я бачу, наскільки її мозок просякнутий пропагандою, якої не шкодує російська влада. Ця дівчина так свято вірить в те, що бачить в новинах, що факт мого українського громадянства і моєї поінформованості її аж ніяк ні в чому не переконує. Саме це і спонукає мене висловитися з цього приводу.

Я, звісно ж, не професіонал у публіцистиці, але мені видається що… Дуже важливим елементом у цій пропаганді є ланка журналістів! Можна вести війну зброєю, а можна вести війну словом. І дуже дискутивним буде питання чий внесок я важливішим! Журналісти – це «кухарі інформації»! І смак страви залежить від того, під яким соусом вони її нам подадуть.

Але так легко писати критику про ворожих журналістів з поганої Росії! А наші хіба не припускаються своїх, часом неймовірно схожих, помилок!? Гляньмо на репортажі з якихось провокативних місць чи подій! Кому як вигідно, той те і розповідає! Хто платить, той і музику замовляє!!!

Як приємно бачити, що журналіст професійно висвітлює події, стає воїном правди і вносить світло у суспільство. Журналісти – це ті, хто допомагають творити бачення, формувати ставлення і приймати рішення стосовно певних питань. Тоді постає дилема: як може людина, з такою важливою професією, піддаватися на підкупи і схиляти правду на чиюсь користь!? Я хочу, щоб всі журналісти, були справді журналістами, добрими і якісними виконавцями своєї роботи! Щоб ці люди не «продавалися» та не рвали слів з контексту! І пам’ятали, що вони працюють із тонким полотном інформації.

Христос про брехунів казав чітко і конкретно: їхнім батьком є Диявол! Саме професія журналіста може принести багато добрих плодів, а може і призвести до жахливих наслідків. Пам’ятаймо, що ми всі покликані бути добрими християнами і правдивими правдомовцями!

Фото: persha.kr.ua

Рейтинг: 3.5 Голосів: 4 Переглядів: 1052
Ваша оцінка: 105961

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар