Студентський табір в Карпатах: підсумки, враження, цікавинки

14.07.201516:39 Ірина
Волощак
А якими будуть ваші спогади про це літо? Для учасників студентського навчально-відпочинкового табору незабутніми залишаться 4 неймовірні дні у мальовничих Карпатах. На березі срібного Дністра, у краю Вербицького та князя Лева, активна молодь отримала чудову можливість погостювати у Реколекційному центрі, що у с. Стрілки на Старосамбірщині.


Першого дня ми знайомились та обговорювали  у групах цікаву тему майбутнього розвитку та перспектив співпраці академічного душпастирства  з молоддю. Одразу після цього ми вирушили до річки поблизу, незважаючи на те, що дощем нас і небо непогано поливало:))

Наступного дня до нас завітав пан Євген Фєдєчкін, який підготував для нас чудовий вишкільний курс з командної роботи та лідерства. Після теорії ми перейшли до практики і буквально перевіряли силу своїх м'язів та логіку. Активна праця в команді навчила нас довіри, терпіння, винахідливості, а також подарувала нових друзів та неймовірні спогади.

Третього дня нас чекала піша прогулянка до старовинної церкви св. Євстахія, де свого часу служив видатний українець Михайло Вербицький. Парох розповів нам історію храму та їхнього унікального іконостасу. Наступним пунктом призначення був Спаський (або Чортів) камінь, геологічна пам’ятка природи. Ми милувалися чарівною місцевістю, відпочили, дізналися і про цікаву легенду, і про справжнє походження цієї групи скель. Та найважливішим було те, що ми провели еко-акцію «Прибери свою хату». «Сміттєулов» був дійсно величезним. Ввечері ми спілкувалися і співали пісень біля ватри.

Останній день став своєрідною акцією «Пам'ятай, що ти Українець»! Кожен з нас одягнув вишиванку, активні учасники підготували пантоміму, присвячену подіям Революції Гідності, а також ми провели цікавий патріотичний флеш-моб. На прощання, ми підвели підсумки і дізнались, хто були нашими таємними друзями. Дуже важко було роз’їжджатися, адже за ці 4 дні ми стали справжньою командою, великою, дружньою родиною.

Щодня ми ходили на служби та молебні, розважали на різні теми, обговорювали всілякі питання, збагачувалися духовно. А щовечора (чи то пак, щоночі:)) ми отримували подарунки від таємних друзів, розважалися, танцювали, перетворювалися у аматорський, а від того ще більш веселий, хор, грали в ігри (захоплююча і непереможна Мафія до самого ранку безсоромно «крала» наш час).

Лілія К.:

Я у такому таборі вперше, але враження дуже хороші, справді незабутні! Сподобалось наше близьке спілкування зі священиками, які йдуть у ногу з часом і можуть зрозуміти кожного, а також веселі ігри, що зближують і навчають водночас. Чудово й те, що все це відбувалося за містом, серед гір, річки і лісу.

Галина П.:

Враження надзвичайно приємні! Просто море позитивних емоцій! Ми мали можливість відпочити на природі, брати участь у цікавих конкурсах і забавах, а крім того дізнатися багато корисної інформації про лідерство і не тільки.

Зоряна С.:

Емоції лише позитивні! Найважливіше, що ми змогли збагатитися духовно і відкрити у собі нові якості, а ще познайомитися і потоваришувати з ровесниками та знайти однодумців.

Анонім:

Було багато неймовірних моментів, але, мабуть, найбільше запам’яталося те, як о. Олег сідає на шпагат і майстерно грає у Мафію :), а ще чудова практика братів-семінаристів (вони класні).

Ірина С.:

Для мене – це перший досвід релігійного табору. Я переконалась, якою важливою є спільна праця в команді, чого не скажеш про працю в університеті. Найбільше сподобалось мені те, коли отець розважав над моральними та духовними темами. Це є дуже цінним для мене, адже торкається  глибини душі. Водночас мене приємно здивувало, що священики можуть поводити себе так розкуто і відкрито, як психологи.

Микола Г.:

Я не очікував, що проходження практики буде таким крутим. Приємно вразила атмосфера, яку створювали і організатори, і учасники. Чудовий досвід подарував тренінг пана Євгена. Тепер я впевнено може сказати, що таке команда і як вона працює. Не очікував такого гармонійного поєднання молитов та розваг. Велике дякую, всім хто творив цей табір: ви – справжні професіонали.

Христина М.:

Я вже не вперше  у такому таборі, тому знала, що на мене чекає. Але попри це, багато чого здивувало. Екстремальні завдання та ігри подарували шалені емоції. Такий табір вчить комунікабельності, відкритості та довіри. Хочу додати, що неочікуваною була така велика кількість хлопців, бо вони зазвичай рідко бувають у подібних  таборах.

Від імені усіх, величезну подяку висловлюємо нашим отцям, які зламали всі стереотипи про релігійний табір: о. Олег всіх "порвав" своїми спортивними вміннями, а о. Петро заряджав нас своєю нереальною енергією, оптимізмом та влучним гумором. Завдяки нашим аніматорам Тані та Оксані час у таборі став "кольоровим", їхня відкритість, креативність і «суворість» нікого не могли залишити байдужими. А домашню атмосферу створили кухарі, які смачно  нас годували, і персонал, який все робив для нашого комфортного проживання.

З нетерпіння чекаємо наступного такого табору!

Лопушанська Катерина, Волощак Ірина

Рейтинг: 4.9 Голосів: 14 Переглядів: 1675
Ваша оцінка: 105744

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар