Золота середина

16.03.201511:23 Vasylyna
Yablinska
Всі ми можемо часто чути чи читати про те, що необхідно жити, творити, бути щасливим сьогодні, не забігаючи наперед. Хороша думка, бо в сьогоденні люди настільки заклопотані всілякими справами, планами, розрахунками на майбутнє, що геть забувають про сьогодні. Але давайте поглянемо на цю ситуацію з іншого боку. Якщо сьогодні ми не будемо думати про своє майбутнє життя, то хто це робитиме за нас? Сьогодні ми маємо плідно працювати, а саме вчитись, багато читати, дізнаватись щось нове та цікаве, щоб забезпечити собі хороше майбутнє. Я вважаю, необхідно знайти золоту середину між "сьогодні", коли ми насолоджуємось днем, зовсім не думаючи про завтра, та "сьогодні", коли ми не дозволяємо собі радіти сьогоднішньому дню, а "за планом працюємо" на своє майбутнє.


Отже, кілька правил "золотої середини":

1. Будь щасливим сьогодні, з користю для майбутнього. Вчися, читай. Книжки, журнали, газети. Цікався багатьма іншими засобами масової інформації. Так ти отримаєш щасливе та корисне теперішнє і забезпечиш себе хорошим майбутнім.

2. Займайся улюбленою справою зараз, забезпечуючи собі цим щасливе майбутнє. Чому б зараз не робити те, що любиш, щоб у майбутньому ходити на роботу, яка тобі подобається? Якщо тобі до вподоби писати статті, малювати, створювати інтер'єр приміщень, будівель, грати на музичному інструменті, чи щось подібне до вище написаного, то роби це, розвивай свій талант, здібності до високого рівня.

3. Не сиди на місці! Шукай себе у різних сферах діяльності. Дізнавайся по можливості щось нове, цікаве, корисне. Це забезпечить тобі щасливе сьогодні, і ти знайдеш те, чим хочеш займатися у майбутньому.

4. Фіксуй свої сьогоднішні щасливі миті життя та досягнення. Візьми великий аркуш паперу (А1 підійде) та зафіксуй там свою сьогоднішню поїздку, яку ти так довго хотів(-ла) здійснити. Вона неодмінно пішла тобі на користь, бо завдяки їй ти дізналася(-вся) про цікаві місця країни, познайомилась з багатьма щирими та хорошими людьми. Приклеюй чи пиши тут про свої досягнення. Це буде тішити тебе щодня і надихати на майбутнє.

Фото: ark.biz.pl

Рейтинг: 4.8 Голосів: 4 Переглядів: 1162
Ваша оцінка: 105278

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар