Про РадістьМолитвуДякую, або просто КОСМОС

23.02.201512:49 Kasya
Katrashchuk
«Завжди радійте. Моліться без перерви. За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі». (1 Сол. 5,16-18).


Якось вже так повелось, що життя наше має певні періоди, підйоми і спади. Щось схоже відбувається не лише зовні, але і у внутрішньому світі. Маю на увазі не лише коливання настрою, які в деяких ситуаціях можуть бути не лише шкідливим, а й патологічним. А властиво щось інше і глибше, первинніше і загадкове – наш Конект з Татом.

Той конект, як і всі інші, часом має "повільну швидкість". Інженери пояснюють це як висока завантаженість каналів зв'язку. (Дякую Сергійкові, який так часто мене просвітлює у таких складних речах). Так-от, говорячи простою мовою, коли голова забита всякими бздурами і речами, то відповідно не має місця там для Господа... На Нього просто не вистачає часу. Людина, хоч і має безсмертну душу, то все ж ліміт емоцій, думок, прагнень у неї лімітований. І якщо то всьо правильно не порозставляти, то рано чи пізно настає збій.

Такі собі збої можуть бути різними... Інколи просто профілактичними, які дозволяють перезавантажити всю систему. Інколи знову ж таки патологічними, коли вже не ми, а сама система диктує умови роботи.

Коли у мене "збій системи", то вищенаписана цитата зі Св. Письма мене нервує. Як можна бути таким нерозумним, маючи проблеми, випробовування, радіти і дякувати, це ж якийсь космос до 1965 р.!

(18 березня 1965 року людина вперше в історії вийшла у відкритий космос).

Коли мене щось нервує, то я стараюсь нирнути в саму проблему, щоб розібратись що є причиною... А отже, починаю розмову-"розборки" з Господом  Молитва... Господь Сам запрошує нас "пірнути"!

Далі помаленько включається розум, і я розумію, якою негідницею є... Але все ж залишаюсь такою Любленою Ним... Я прошу, а Він дає! Ну... Як Тато... Отже, ДЯКУЮ!..

І з мого Дякую виринає Радість, знову ж таки Дарована Ним!

Тат, Дякую Тобі за Радість, якою обдаровуєш Мене кожен раз, коли в мене збій і коли в мене стабільність...

Дякую, що Ти послав Тих чудових людей, які допомогли мені з грошима...

Дякую, що я далі вчусь...

Амінь!

Катруся Катращук

Рейтинг: 5.0 Голосів: 17 Переглядів: 1753
Ваша оцінка: 105189

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар