"Ти ще відкриєш очі" чи "Сandle in the wind"?

06.02.201510:33 Олег
Пендюк
Руслана: – "У чому суть, я не питаю, куди ідуть, чому зникають?". А й справді, Івасюк, Яремчук, Білозір і ось Кузьма…


Коли почув про цю трагедію, найперше зринула в пам’яті моя найулюбленіша від Скрябіна – "Мам"  "і ми на кухні не одну годину собі на різні теми посидим…".

Потім в неті натрапив на його останнє велике інтерв’ю в Кременчуку (скорочена версія).  Він завжди таким був – чесним, прямим, відвертим, часом із міцнішим словечком. Недавно прочитав вислів "Люди – як свічки: одні для світла і тепла, інші до с..." (депутата по Скрябіну). Він світив і зігрівав.

Згадалась також його якась така ніби астральна композиція "До смерті і довше" з приспівом: "Літаєш собі, літай до смерті і довше, нікого тут не шукай, хто був, той пішов вже, високо собі літай, до смерті і довше, нікого не піднімай, ніхто вже не схоче…".

І знову пригадав "Крила" Ліни Костенко у виконанні Богдана Ступки. "Людина ніби-то не літає, а крила має, а крила має…".  Його крила були з пісні, а також з правди та інших чеснот…

А потім була бомба від Руслани з чоловіком! Як на мене, неймовірно гарно, талановито, людяно – все – слова, музика, спів в дуеті... Фраза "світло раптово зникло", цей стиль сумної балади нагадали іншу баладу "Сandle in the wind", що склав Елтон Джон на пам’ять про Норму Джин (Мерілін Монро), а потім переспівав на честь принцеси Діани. Переслухав ще раз і те, і те, перечитав слова… Ну ні. І там досить гарно, але в нашої україночки Руслани – душевніше, проникливіше, глибше! В Елтона Джона 7,5 млн. переглядів, так би хотілось, щоб в Руслани стало більше, вона того вартує!

Балада-реквієм пам'яті Кузьми "Ти ще відкриєш очі" (муз.: Руслана, сл.: Олександр Ксенофонтов).

Рейтинг: 4.8 Голосів: 36 Переглядів: 1980
Ваша оцінка: 105108

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар