Бог прагне, щоб ми літали, а ми, зігнувши голови, повзаємо по Землі…

07.12.201409:35 ОлЕсЯ
Богословка
Господь обдарував нас усім необхідним для повноти життя, радості, здоров’я та щастя у цьому світі… Лише задумаймося на хвильку:


Він дав нам ЗІР, щоб ми могли споглядати божественну красу усього сотворіння. Гляньмо на квіточку, на травичку, на дерево, на птиць, які ширяють у небесній височинні, на вечірнє, сповнене таємничності, зоряне небо, на людину, вінець Його творіння!  Жоден майстер не спроможен відтворити чогось подібного. Це НЕРУКОТВОРНА КРАСА…. Нам цілого життя не вистачить, щоб усім вповні намилуватися, а ми, натомість, практично весь наш вільний час проводимо перед екранами комп’ютерів, телевізорів, на кухні….

Господь подарував нам СЛУХ,  щоб ми могли насолоджуватися музикою природи, дзюркучанням струмочків, шелестом листя, райським співом пташок…, а ми, натомість, заповняємо нашу внутрішню порожнечу важкою музикою, шкідливою інформацією, плітками…. 

Господь подарував нам НЮХ, щоб нам приносили радість аромати мільйонів різноманітних квітів, зелені, свіжого повітря, особливо вночі, а ми створили штучні запахи парфумів, які поступово нищать озоновий шар та наші легені… 

Господь подарував нам СМАК, щоб ми живилися та насолоджувалися фруктами, овочами, зелениною, горішками, зернами….  А ми, натомість, вбиваємо всі вітаміни, аромати, ферменти вогнем, готуючи їжу, а  потім додаємо смакових додатків, щоб варена їжа мала хоч якийсь смак…. Ми їмо синтетичну, підсипану їжу, яка поступово вбиває нас,  спровоковуючи різноманітні узалежнення, постійне відчуття голоду, переїдання, що, у свою чергу, призводить до численних захворювань. Споживаючи природну їжу, ми стаємо сповненими здоров’я, енергії та сили, а «мертва» їжа дає нам лише миттєве відчуття насолоди, а згодом слідують важкість, втома, хвороби…

Господь подарував нам дар ДОТИКУ, щоб ми могли відчувати повноту того, що ми бачимо, чуємо, смакуємо, вдихаємо….

Господь наділив нас даром МОВИ, щоб ми усе і усіх навколо нас благословляли, дякуючи Творцеві  за кожний дар у цьому житті, а ми, натомість, нарікаємо, пустословимо, проклинаємо…. 

Господь обдарував нас стількома дарами, а ми це все ігноруємо, створивши власні «людські бліді копії», які роблять нас узалежненими рабами, приковують міцно до землі, скорочуючи наші дні….

Господь дав нам усе для того, щоб ми любили та були вільними як птиці небесні…

Не руйнуймо себе та світ навколо нас! 

Давайте вже від сьогодні якомога частіше споглядатимемо та насолоджуватимемося сотвореним світом, споживатимемо якомога більше свіжих овочів, фруктів, горішків, зерен, перестанемо бути рабами шкідливих звичок, напоїв та «їжі», проводитимемо час з своїми коханими та друзями замість комп’ютерів та телевізорів.

Слідуючи божественним законам, наш світ, повен сліз та страждання, поступово перетворюватиметься на місце радості, повноти, здоров’я та щастя… Спочатку це буде важко, бо ми уже поколіннями узалежнені від цукру, шоколаду, варення, різноманітних ласощів, білої муки, кетчупів, майонезу, всього соленого, смаженого, копченого, телевізорів, комп’ютерів… Але Господь - наша сила, з Ним ми усе зможемо подолати!  Він любить нас і хоче бачити щасливими і вільними! Не будьмо рабами, а гідними наслідниками Царства Небесного!!!

Фото: tweets.seraph.me

 

Рейтинг: 4.8 Голосів: 57 Переглядів: 1693
Ваша оцінка: 104731

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар