Після одних змагань

05.11.201411:28 о.Олег
Кобель
Тут справді було стерто всі напруження та недомовки, бо ми в залі всі рівні.


4 листопада, у переддень святкування Дня Стрийської єпархії вже вдруге проводився у Стрию турнір на Кубок Стрийської єпархії з настільного тенісу. Зрештою, так вийшло, що я був і організатором і переможцем турніру. Тому враження неоднозначні. Але та атмосфера, яка панувала в залі, була справді чудовою і незабутньою.

По-перше, турнір був екуменічним. Мали трьох священиків з УПЦ КП і УАПЦ, які проявили себе не лише як достойні спортсмени, але і як добрі та активні священики. Такий діалог, який ми можемо проводити мовою спорту, є більш дієвим, ніж різні там "консультації" та "діалоги". Тут справді було стерто всі напруження та недомовки, бо ми в залі всі рівні.

Другим важливим чинником успішного заходу стало те, що турнір розпочався з молитви за мир в Україні. Невелика пожертва кожного учасника турніру буде спрямована на потреби нашої армії. Це, у свою чергу, робило турнір і певною благодійною акцію та заохоченням для інших робити щось подібне.

По-третє, цей турнір був доброю нагодою познайомитися між собою різним священикам різних єпархій та конфесій. А миряни, які бачили священиків у спортивному одязі і з ракетками в руках, мали добру нагоди позбутися різних упереджень та суспільних штампів, які сьогодні повязують із священиками. Було цікаво спостерігати, як діти, учасники спортивної секції з настільного тенісу, пізніше мали можливість пограти із священиками. Це справді виявляло ту просту істину, чим справді є Церква, якби пафосно це не звучало. Багато усмішок, жартів, вітань наповнили зал НВК №3 м. Стрия того вечора.

Наступного року це свято спорту повториться. Хотілося б, щоб до цього турніру долучалося більше священиків з інших єпархій. А любителів настільного тенісу серед духовенства є дуже багато.

Блог о. Олега Кобеля

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 9 Переглядів: 1752
Ваша оцінка: 104569

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар