"Полковнику ніхто не пише"

20.09.201417:09 Василь
Яворський
Ти не бачиш мене зараз, можливо б закохалась удруге, а можливо і – ні. Ти навіть і не здогадуєшся, що останні хвилини на рідній землі я проводжу тут – де були колись ми (Як співає "Колос").


Щось відбувається у придуманому нами світі, в той час як я, долаючи себе, проходжу твоєю вулицею попри той злощасний будинок... Нічого не змінилось, все ще та сама психоделічна та депресивна музика, заникана у глибокій кишені сигарета і мій як завжди замріяний погляд у небо.

Ти...  дивлячись у них, колись казала, що ці очі такі ж чисті, як небеса, а зараз я...  вдивляюсь у небо і шукаю ту чистоту, яка одного дня померкла ... Вдихаю свіже вечірнє повітря, дивлюсь на повний місяць, згадую усе, що відбулось і.... вперше стискаю у руці автомат... Ти не бачиш мене зараз, можливо б закохалась удруге, а можливо і ні. Ти навіть і не здогадуєшся, що останні хвилини на рідній землі я проводжу тут де були колись ми (Як співає "Колос").

Послухай... Я не знаю, чи повернусь із цього пекла, не знаю, яким я стану там і скільки людей мені доведеться вбити. "Сьогодні мені снилась війна, саме та війна, частиною якою я буду уже завтра. Я бачив, як горіли цілі міста і села, я бачив там стільки ворогів, що не злічити, і я бачив там тебе. Ти стояла у центрі того жаху і дивилась на мене, твій погляд говорив лише одне: "Врятуй мене.... Захисти мене... Не покидай...". І я кинувся у бій, вороги падали один за одним, у мені було стільки сили і відваги, як ніколи раніше. Ще мить і останній ненависник упав на землю. Нарешті ти в безпеці, ти підбігаєш до мене і міцно обіймаєш ... я пригортаю тебе і гладжу по голові ...".

P.S. Коли ти читатимеш цього листа, я буду дуже далеко... у своєму сні...

Блог Василя Яворського

Фото: Саролта Бен, smartnetzone.com

 

Рейтинг: 4.5 Голосів: 12 Переглядів: 1312
Ваша оцінка: 104259

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар