Такі собі маленькі відкриття... :)

05.09.201413:16 Завжди
Усміхнена
В мене сьогодні є кілька цікавих відкриттів :), якими ну дуже хочу поділитися з вами, можливо після цього ви помітите і в своєму житті такі відкриття :)


Відкриття 1. Так сталося, що через навчання маю дуже рано вставати. От і четвертий день, коли я встала і ще було темно. Пішла собі снідати, а за сніданком думала, яка я "нещасна і бідна", що не зможу нормально виспатись, поки буду вчитися і т.д. І тут неочікувано почула звук з вулиці, який змусив мене пожаліти про такі думки. Це був звук мітли, якою замітають. На вулиці працював прибиральник, чи прибиральниця. Я лише сіла снідати, а ця людина вже працює! Я пообіцяла собі більше ніколи не жалітися. У цьому світі все одно комусь важче, ніж мені. Бог мене навчив :)

Відкриття 2. Вчора дивилися на психології фільм "Цирк Батерфляй" (хто ще не бачив  подивіться). Потім було обговорення в групах. Кожен по черзі казав, що його вразило у фільмі. Я порівняла директора цирку з Богом, бо як директор, так і Господь бачили в найприземленіших, в найгидкіших людях щось прекрасне, щось особливе і неповторне, і через ці унікальні риси людина відчувала себе людиною і виходила з найгірших ситуацій. Але тільки сьогодні я задумалась над своїми ж словами. Адже я, дивлячись на якогось п'яницю, бачила лише п'яницю. Я пообіцяла собі змінитися і розуміти цих людей. Бог мене навчив :)

Відкриття 3. Коли їхала в маршрутці, побачила чоловіка, який молився на дерев'яній вервичці. Мені від того стало так добре і радісно, що самій захотілося молитися. Вийшовши з маршрутки, я витягла свою вервичку і теж почала молитися дорогою до УКУ, це побачила одногрупниця, яка теж йшла на навчання і сказала, що їй теж треба так молитися. Практикуюче християнство заразне і це класно :) Тому я пообіцяла собі завжди відкрито молитися і стратись поширювати таке. Бог мене навчив :)

А ще я сьогодні знайшла дуже гарний осінній листочок!)) Такі дрібнички теж важливі :)

Дякую!

Фото: tvorydliaditey.blogspot.com
Рейтинг: 5.0 Голосів: 16 Переглядів: 1119
Ваша оцінка: 104174

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар