Сходинки

06.08.201413:03 Тетяна
Вдовиченко
Біжиш сходинками життя, весь час намагаючись піднятися вгору. І в цьому часі є лише одна можливість зупинитись, затамовуючи подих, аби почути і побачити навколо себе щось важливе. Це добра нагода сплести весь ланцюжок подій свого земного шляху, заглибитися в те, що вже пережила. Сміливо оцінити стосунки минулого і теперішнього часів та зробити добрі висновки, намагаючись виправити всі свої помилки.


Цікаво: життя подібне до річки і, незважаючи на бурхливу течію, Господь Бог дозволяє, щоб поряд із нами були люди, подібні на Симона, які допомагають нести хрест наших випробувань. Головне –  це вчасно усвідомити та зрозуміти.

Немає випадкових зустрічей, Господь ще від початку окреслив твій земний шлях. Для когось Ти є тією соломинкою до спасіння, а Хтось для тебе. І досить часто, навіть не підозрюючи, в тих недовгих хвилинах спілкування можна відчути звернення Бога, саме до тебе!

Зовсім нещодавно разом зі студентами я мала нагоду відвідати інтернат для виховання дітей з різними проблемами розвитку. Попередньо готуючись до відвідування цього закладу, ми з молоддю продумували програму спілкування для вихованців, готуючи запитання і водночас обговорюючи можливі варіанти відповідей. Але такої відповіді я навіть не сподівалась почути. На запитання "Хто, на вашу думку, є доброю людиною?" почула відповідь: "Та, яка за тебе молиться!". Ось такими є Божі дарунки, навіть в тих місцях, де можливо і не очікуєш, серед тих, на кого можливо і не сподіваєшся. Важливо лише заглянути глибше, де приховане те, що надто цінне, але вкрай необхідне.

Молитва – ось чого прагне душа. Це те, що допомагає витримувати в цьому швидкому вирі подій нашої земної подорожі. І з яким же нетерпінням чекаєш часу, аби відчути тишу в серці, яке так прагне насолоди від спілкування – порятунку. І зовсім немає значення, які ми зовні: здорові, а чи маємо фізичні вади. Головне те, що всередині нас, з чого складається наш внутрішній світ, наскільки він наповнений миром та любов’ю, навіть через біль.

То ж будьмо відважними, не біймося запалювати промінчики любові, доброти в тих, кому Господь Бог дозволив бути поряд із нами.

Фото: factsforyou.com.ua

Рейтинг: 4.9 Голосів: 13 Переглядів: 1747
Ваша оцінка: 103976

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар