Без свободи немає любові

27.06.201423:03 Уляна
Журавчак
Що би ви могли найкраще подарувати тому, кого любите? Враховуючи, що це людина із планети Земля, але з крилатою душею, яка прагне до вічності.


Коли мама в дитинстві вперше відпускає свою дитинку, щоб вона могла піти перші кроки, то робить для неї значно більше, аніж якби міцно вхопила і тримала коло себе, й тим обмежувала її розвиток.

Коли вже в дорослому віці батьки відпускають своїх дітей, щоб ті могли самоствердитися і здобути власний досвід, то тим виявляють велику довіру до них. Опираючись на те, що добре знають свою дитину, на все те добре, що вклали в неї, довіряючи Богу... Роблять для своїх дітей так багато, вчать, що життя  це не лише чіткі рамки дисципліни, а й велика довіра.

Викладач в університеті, котрий попри наші помилки, вірить в нас і продовжує з нами працювати, даючи завжди новий шанс, дарує нам можливість вчитися на наших помилках і завжди чинити наступну спробу, якщо не виходить з першого разу зробити добре.

Священик, котрий вчить нас виховувати своє сумління, прощати гріхи інших і свої, вчить нас любити інших та себе і щоразу більше розуміти, що ми створені вільно рухатись, а не заціпеніло стояти. Він вчить нас набагато більше любити, аніж рахувати власні провини, чи тим більше чужі.

Керівник на роботі, довіряючи нам вирішення завдань, без того, щоб контролювати і занадто бурхливо реагувати на наші помилки, дарує нам крила й натхнення, вдячність за які робить нас щасливими і щоразу більше відповідальними працівниками.

Свобода  це те, без чого не може жити любов. Ні батьківська, ні дитяча, ні педагогічна, ні приятельська, ні між людьми, які шанують спільну працю й один одного, ні любов чоловіка до жінки... ... ...

No love without freedom...

P.S. Часом, щоб сказати найважливіше, робиш вступ. Але, дійшовши до суті, мовчиш... Бо тільки тиша це може вмістити.

Фото: psicologiaexplica.com.br

Рейтинг: 5.0 Голосів: 29 Переглядів: 2168
Ваша оцінка: 103769

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар