Важливість підтримки

27.10.201317:17 Зоряна
Опалинська
Всім, хто вірив у мої сили, присвячується...


Дякую вам! Всім вам! Я думаю, коли читатимете це, скажете, що ви тут ні до чого, але мій лист-подяка справді для вас. За своє ще коротке життя я зрозуміла, наскільки важливою є підтримка і усвідомлення того, що ти не один... Що б я не робила, Бог завжди давав когось, хто б підбадьорив, зрозумів, часом дорікнув, але все ж сказав: "Я в тебе вірю!". Страшно уявити себе без цих людей. Вони творили мене як особистість. Саме завдяки вам я є там, де я є, і роблю те, що мені любе. Ви навіть до кінця не усвідомлюєте, наскільки я вдячна за вас Богу...

Саме віра робить сильним. Багато було обставин в моєму житті, які казали, що це неможливо, що я це не зможу, що це нереально... Можливо, реально, змогла... А знаєте, чому? Бо віра – це сила, що перемагає труднощі, роблячи з неможливого можливе. "Що не можливе в людей, – можливе в Бога".

Знаєте, є ще багато речей, які я роблю зараз і які викликають сумнів у декого... Але, дивлячись на вас, я розумію, що на правильному шляху. Я вірю, що станеться так, як я вірю, в що я вірю...Мене менше лякають минучі обставини цього світу. Я просто довіряю Богові. І коли мене оточує страшна безвихідь, просто віддаюсь Йому в обійми, як дитятко до Люблячого Батька... І в такі моменти Бог завжди промовляє до мене через вас. Нехай ми рідко бачимося і з певних причин не можемо говорити, як колись,я дякую вам за пораду, докір і віру... Ви – ангели-хоронителі в людських тілах...

Не забувайте вірити в свої сили і справи починати з молитви. Пам'ятаймо, що "по вірі вашій дасться вам"...

Дякую Богу за те, що ви є...

Фото: prashantkihindishayari.blogspot.com

 

Рейтинг: 4.9 Голосів: 28 Переглядів: 1939
Ваша оцінка: 102055

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар  • 30 Жовтня, 2013 16:10Максим Відповісти
  • Так, підтримка справді дуже важлива річ. Здається, дрібниця - комусь допомогти хоча б словом, підтримати, підбадьорити, це ж так легко, але це справді додає сил та впевненості,що ти не один! )
   Зоряна - гарна стаття, молодець )


  • 12 Листопада, 2013 21:50Зоряна Опалинська Відповісти
  • Максиме,дякую! Погоджуюсь з вами,адже цю статтю писала на основі власних переживань, тому вважала за потрібне поділитись!