Блоги

Мішка Шелемба

  •  news image
  • Все на цьому світі диво :)3 28 Квітня 2012

   Рейтинг:

     Кажуть, що якщо віриш у диво, то цікавіше жити. Життя стає приємнішим і дивовижним. А хіба не так? Звичайно, що так! Як ми любимо, коли фокусник показує нам те, що ми не можемо збагнути, як нам подобається, коли ілюзіоністи роблять те, що нам очима не побачити, яке задоволення ми отримуємо, дивлячись по телебаченню якусь цікаву передачу, яка підіймає нам настрій.
  •  news image
  • Велике молодіжне свято у Мукачівській єпархії 02 Травня 2012

   Рейтинг:

     Понеділок, звичайний буденний день. Звичайність дня, здається, порушує тільки вихідний, який дала нам наша держава - 30 Квітня. Так, це майже був звичайний день, але є «майже». Напевно те, що я скажу вам ще раз доказує, що молодь, яка живе у церкві, не є звичайною. Вся молодь Мукачівської Єпархії чекала на цей день і не тому, що це вихідний, а тому що нарешті всі молоді люди нашої єпархії зібралась разом, від найменших до вже дорослих семінаристів. 30 Квітня чекали всі. Вся єпархія була в очікування цього дня, і нарешті він і прийшов. Спокійний день. У місці, де всі мали зустрітись, не було нічого незвичного  (місце з'їзду - парафія с. Білки), тихо і спокійно. Але не все так просто, як тільки годинник показав 8.30 на подвір'я храму почало прибувати все більше і більше молоді. До 9,30 годин зареєструвалось 550 молодих людей, але то були ще не всі, то інформація яку ми маємо, а молоді було близько 620 осіб.
  •  news image
  • Дитячі Мрії4 23 Травня 2012

   Рейтинг:

     Кожна людина у своєму житті повинна зробити великий вибір, вибрати собі професію, і мало хто розуміє, що від цього вибору буде залежати її майбутнє життя, вірніше той «смак» життя. В дитинстві нам легко вибрати собі ціль, ми легко розуміємо чого хочемо і нехай ми не розуміємо світ, але ми знаємо коли ми будемо щасливими. Ми завжди мали мрію, мрію про те, ким ми колись станемо, як будемо жити. Можливо хтось хотів бути науковцем і відкривати нові планети, робити щось важливе для людства, хтось хотів стати рок-зіркою і радувати людей своєю творчістю або бути футболістом і здобувати славу для рідної країни, але чомусь більшість із нас забули про дитячі мрії та вибрала більш оплачувану та легкодоступну професію. Коли ти малий, тобі надзвичайно легко жити, ти хочеш стати художником і коли ти малюєш, у тебе гарно виходить, ти віриш, що ти вмієш це і знаєш, що це твоє життя, але із розвитком, із часом з'являються різні дурні стереотипи, тебе починають навчати як все правильно робити, як малювати. Проходить час і ти втрачаєш віру у себе, ти втрачаєш віру і пензлик вже не слухається тебе.
  •  news image
  • І знову про Євро-2012 17 Червня 2012

   Рейтинг:

     Вже декілька днів нашу рідну Україну заполонили два кольори: синій і жовтий, здавалося б символи України, а тільки тепер заполонили. Чи то патріотів побільшало на наших просторах, чи справа у чомусь іншому? Ну хто останній рік не спав, із впевненістю скаже: «Євро-2012 в Україні, Україна грає». На моїй стіні в соцмережах вже не один раз була фраза: «Всі помішались на Євро-2012». Фраза, я думаю, правдива. Навіть байдужі до футболу вмикають телевізор, йдуть у фан-зони власного міста і активно підтримують нашу збірну. Та і дуже добре, на обличчях людей - усмішка до вух, у найсумніших людей з'явилась радість, Україна почала активніше жити. І, до речі, я теж трохи «помішався» на Євро, так віра у рідних футболістів  -більша і веселіше жити.
  •  news image
  • Літу з вітанням!2 21 Червня 2012

   Рейтинг:

     На нашому календарі вже досить давно настала така цікава пора як літо! На календарі прийшла, але календарик усмішки людям не подарує :) Перші дня літа були не дуже літні - дощі і грози, і сіре місто, як і сірі люди. А от кілька днів тому пора дала про себе знати - сонечко нам засвітило, стало тепліше. Та я, звичайно, помітив зміну погоди, але саме ті дні доводилось перебувати вдома, то не помічав поведінку людей. Останні дні завжди кудись їду, або йду просто прогулятись. Ну і тут помітив справжній прихід літа... Береги річки заповнені людьми, морозиво і холодні напої у магазині довго стояти просто не можуть, люди вдягаються по-літньому, у кольоровий і веселий одяг :) Стало тепло! Це я називаю літом, всім дуже тепло, всі просто "помирають" від спеки, але всі радісні, всі усміхаються та радіють найкращій порі року! :)
  •  news image
  • Що для Бога є паранормальними явищами? 25 Червня 2012

   Рейтинг:

     Більшість із нас при слові: "паранормальні явища" уявляють собі якусь нереальну подію, чи то пов'язують її з інопланетними істотами (я не підтверджую їх існування своїми словами!). У нас у голові складається щось таке жахливе і страшне. А як ви думаєте? Для Бога є паранормальні явища? Спробую дещо відкрити цю тему і розповісти про паранормальні явища для Бога. І, можливо, на кілька хвилин ви уявите себе на місці Бога, але не радійте, приємного для вас буде не так багато. А ще краще, якщо ви на кілька хвилин зрозумієте те, що я хочу вам сказати. Бог створив людину, відірвав частинку Себе, щоб людина була подібна до Нього, дав людині їжу, життя... Дав людині все! Не побоюсь цих слів. Створив людину ідеальною та надзвичайно близькою до Бога. Пройшов час, і з допомогою Бога людина дещо змогла зробити у цьому світі. І тепер ми робимо себе головними на цьому світі і зовсім скоро забудемо про свого Творця, думаючи, що все, що тут є - тільки наша заслуга.
  •  news image
  • Із віком ширина усмішки не повинна зменшуватись :) 24 Жовтня 2012

   Рейтинг:

     Вже багато років тому ти народився, народився і з кожним новим днем пізнавав все більше і більше цей прекрасний світ. Кожен із нас рік за роком ставав все більш дорослим - хлопці хотіли стати поважними дядьками, яких всі слухаються, а дівчата - гарними жінками, у яких море розкішних суконь у шафі. Пройшло немало років - всі вже не маленькі. Тепер вже тебе не турбує, що твій друг сьогодні не вийде гуляти, бо захворів, тебе турбує те, що у твого підлеглого знову хвора мама, і він мусить залишитись вдома, а робота стоїть - від цього грошей більше не стає. Ти вже забула як ночами розмовляла із подругою по телефону, і не було важливо на які теми, але ти добре пам'ятаєш які ціни на всі сукні та який дизайнер - кращий. Все - логічно - змінився вік, змінились і цінності. А пам'ятаєш?
  •  news image
  • Що ми забуваємо у житті: можливо самого себе? 08 Листопада 2012

   Рейтинг:

     У кожного з нас у голові є такі скриньки, де зберігаються цікаві і дуже влучні слова, які ми десь-колись почули, побачили або просто самі зрозуміли. У мене є кілька таких скриньок, коли у них щось потрапляє нове, то мій настрій починає одразу підійматись, це його живить, і я розумію, що день вже прожито не марно - ти вже чогось дізнався! Та не про те зараз... Хочу вам сказати один дуже точний вираз, який завжди пригадується мені, коли я думаю щось погане про моїх ближніх, - "Всі люди були створені дуже добрими і майже ідеальними, вже в процесі життя людина втрачає себе, неначе деформується". Ці слова сказав мені мій дуже добрий приятель, - це були реколекції 2011 року, дуже добре пам'ятається мені та кухня, де ми розмовляли, адже вона вже зараз як рідна. Тоді тема зайшла про те, які навколо нас люди.
БЛОГЕРИ