Блоги

Маряна Лужецька (Ярич)

  •  news image
  • Я щастя хочу ! І тому щасливим хай буде той, кого я так люблю3 11 Листопада 2010

   Рейтинг:

     Прокинулась - довкіль пустеля дика, і небеса в палаючім вогні, А наді мною із закритим ликом сяйлива постать в білому вбранні. - Чого мовчиш?- запитує у мене, У серці давній запаливши біль, - Я – Доля, Невідома, Незбагненна. Але сьогодні я служу тобі: Чого бажаєш? Забуття чи дива? Для тебе все, не гаючись, зроблю. І я відповіла: "Нехай щасливим буде той кого я так люблю!" - Цей той, хто серцем грав твоїм лукаво й, награвшись, навіть спогади жене? - О ні, неправда! Він в усьому правий, і навіть в тому, що забув мене. - Навіщо це? І ти забудь про нього, новим коханням розжени пітьму. - Я знаю, що важка його дорога,як можеш дати щастя - дай йому!
  •  news image
  • Чекаю на Нього…2 03 Грудня 2010

   Рейтинг:

     Життя проходило так, як у всіх: розваги, молодіжні тусовки, відпочинок, жарти... було все. Звичайно, крутилися в голові якісь особисті мрії: «гарні чобітки на цю зиму», «поїхати влітку на море», «зустріти гарного хлопця»... Та особливої потреби у чомусь надзвичайному не було. Я дуже багато чула про різні дива, які трапляються з людьми. Та якось мене це не бентежило, та й особливо не зачіпало. Адже усе мала. Здавалося навіщо воно мені «це Диво», нехай краще станеться з кимось іншим, напевно йому більше потрібне. Так і не чекала на Нього.
  •  news image
  • Чи створив Бог зло? 03 Грудня 2010

   Рейтинг:

     Професор в університеті поставив своїм студентам таке питання: — Все, що існує, створене Богом? Один студент сміливо відповів: — Так, створене Богом. — Бог створив все? — запитав професор. — Так, сер, — відповів студент. Професор запитав: — Якщо Бог створив все, значить, Бог створив зло, раз воно існує. І, згідно того принципу, що наші справи визначають нас самих, значить, Бог є зло. Студент принишк, почувши таку відповідь.
  •  news image
  • Із заповідей Матері Терези 17 Грудня 2010

   Рейтинг:

     Люди бувають нерозумними, нелогічними і егоїстичними — і все ж люби їх! Коли ти робиш добро, то люди звинувачуватимуть тебе у затаєній особистій користі і самолюбстві —і все ж роби добро! Якщо ти досягнув успіху, то може з'явитися багато фальшивих друзів і справжніх ворогів — і все ж досягай успіху! Якщо ти чесний і відвертий, то люди обманюватимуть тебе — і все ж будь чесним і відвертим! Те, що ти будував роками, може бути зруйнованим в одну мить — і все ж будуй!
  •  news image
  • ЗУСТРІЧ1 20 Грудня 2010

   Рейтинг:

     - Я сидів сам-один в купе потягу. Згодом за­йшла якась дівчина, - розповідав незрячий юнак-індус. - Чоловік та жінка, що її проводжали, напевно, були їй батьками. Вони давали їй силу-силенну порад і напучень. Не знаю, як виглядала та дівчина, але барва її голосу мені сподобалася. "Чи їде вона до Дехра Дун?" - подумав я, коли потяг рушив. І став міркувати над тим, як не зра­дити їй, що я невидющий. Поклав собі так: якщо не підводитися з місця, то сліпоти своєї можна й не виказати. - Я їду до Сахаранпура, - заговорила дівчина. - Там мене зустріне моя тітонька. А можна дізна­тися, куди прямуєте ви? - До Дехра Дун, а потім до Муссорії, - відповів я. - О, ви щасливий! Я з великою охотою поїхала б до Муссорії. Обожнюю гори. Особливо у жовтні, коли вони найсподобніші. - Так, це найкращий сезон, - погодивсь я, ли­нучи думкою до тих часів, коли я був ще видю­щим. - Пагорби тягнуться вдалину, сонце лагід­не, а ввечері можна сидіти край вогнища і думати про своє, попиваючи бренді. Дачники здебільшо­го вже роз'їхалися, на вулицях безлюдно і тихо.
  •  news image
  • Жінка 05 Травня 2011

   Рейтинг:

     Просто жінка!                   {youtube}Ayjslh8eqYE{/youtube}     Зображення: temna.blox.ua
  •  
  • Життя – любов1 05 Грудня 2011

   Рейтинг:

   ...Є – стосунки, а є – любов. "Стосунків" в мільйон разів більше, ніж любові Все, що здається любов'ю – цим замиленим і тисячу разів повторюваним словом, котре вимовляється без жодного сумніву на весіллях і усіляких родинних заходах, здебільшого виявляється саме "стосунками". Сімейними, дружніми, скандальними, сталими, прагматичними, швидкоплинними, благородними, брутальними, обридливими, позашлюбними, діловими, партнерськими, високими і низькими, важкими і легкими, зацикленими, егоїстичними, виваженими, нудними, буденними.
БЛОГЕРИ