Блоги

Оксана Шкодзінська

  •  
  • Чекаємо чуда?1 30 Жовтня 2010

   Рейтинг:

   Останні години перед всесвітньою катастрофою. Таке враження у мене виникає щоразу, коли до чергових виборів - немає значення, місцевих, парламентських чи президентських - залишається кільканадцять повних обертів малої годинникової стрілки. Субота, 30 жовтня. Нарешті благословенно не мозолить вуха й очі політична реклама - за день до виборів, як відомо, не можна. От тільки не стихають ні в маршрутках, ні в кав"ярні, ні на базарі - ніде! - "передапокаліптичні" розмови про те, що буде, коли ЇХНІ переможуть НАШИХ (в кожного, звісно, в ці категорії входять різні  нелюбі/любі політичні сили чи кандидатури). Бо класне життя нам може влаштувати тільки отой-он, адже є надія, що крастиме менше від інших. І неважливо, що красти, в принципі, - погано. Головне - з його меншим "апетитом" нам теж щось перепаде. Або цей - він же влаштовує нам суперове життя вже сьогодні, дарує пару гривень або трохи гречки - "свій мужик". Або той - він справжній патріот і все зробить, щоб ми, наші діти, родичі й сусіди теж стали справжніми - і правильними!! - патріотами. Головне - сходити на вибори, поставити "правильну" галочку за СВОГО чи НАШИХ, ну, ще можна потім трохи поконтролювати, щоб ту галочку ЇХНІ не виправили за ЇХНЬОГО чи СВОЇХ - і все, ми відповідально виконали свій обов"язок. Знову чекаємо чуда.
  •  news image
  • Пізнаємо Бога в "найменших із братів Господніх"1 12 Листопада 2010

   Рейтинг:

     Текст, який можна прочитати нижче, я написала понад чотири роки тому, він був розміщений на сайті УКУ. Чому подаю його тепер тут? Бо він найкраще передає те, що хотіла б сказати й показати людям після того, як прочитала запис  "Діти сонця" у блозі Олени Кулигіної - моєї доброї приятельки, а незадовго, надіюся, й колеги по роботі :) та ось цю статтю про боротьбу з неповносправними дітьми з дайджесту Релігійно-інформаційної служби України. Дуже раджу також подивитися обидва відео, які Олена долучила до свого допису. Пізнаємо Бога в "найменших із братів Господніх" (опубліковано в травні 2006 року) Щопершого понеділка кожного місяця в каплиці УКУ відбувається Літургія, участь у якій беруть особи з особливими потребами разом із своїми батьками та приятелями. Не став винятком і перший понеділок травня. Цього дня до університетської каплички вже традиційно завітали члени львівських спільнот „Віри та світла".
  •  news image
  • Незвичний рецепт паски від владики Богдана (Дзюраха) 03 Травня 2013

   Рейтинг:

     "Рецепт" знайшовся на Фейсбуці о. Ігоря Яціва, прес-секретаря Блаженнішого Любомира. За словами о. Ігоря, його надіслав владика Богдан (Дзюрах). Нехай у кожній з цьогорічних пасочок буде якнабільше складників із цього "рецепта" :)
БЛОГЕРИ