Блоги

Оксана Савчук

  •  news image
  • Намалюй картину своїх мрій4 29 Жовтня 2010

   Рейтинг:

     Намалюй картину своїх мрій. Це нічого, що ти не художник, і не маєш мольберту та пензлів, воно й не потрібно. Головне мати аркуш білого (тільки білого) паперу. Його розмір залежить від кількості твоїх мрій. Ще порібно мати ножиці, клей та кілька кольорових журналів та газет. Отож, починай шукати в журналах зображення чи слова того, про що ти мрієш, чого тобі бракує. Це може бути річ і матеріальна (машина, посада і т.д.), і духовна (емоції, стосунки, відчуття та ін.). Знайдені образи треба вирізати і розклеїти на аркуш. З часом ти зможеш доклеїти ще стільки мрій, скільки забажаєш. Спробуй, і ти побачиш, як твої мрії та задуми сміливіше та стійкіше влаштовуються у твоїй голові, і ти зрозумієш, що це є досяжним! Не варто боятись відображати свою мрію, щоб, наприклад, хтось не побачив і не почав кепкувати з тебе. Просто хочеш чогось — просто "намалюй"!!! І все.  А збудеться це завтра чи через рік, чи ще пізніше... то вже не твоя справа, то діло вже є там, нагорі.
  •  news image
  • Балачка 30 Листопада 2010

   Рейтинг:

        Буден день. В розгарі  робочий процес, в офісах не замовкають телефони, на задньому фоні звучать радіо «Львівська хвиля» та вітряки системних блоків, пальці швидко кнопають по клавіатурі та «бігає» мишка. Попри таку робочу метушню дві подруги в різних кінцях міста щось пишуть одна одній в одній із віртуальних балачок... Kitty_:-**IN LOVE*@}->--*DRINK**HI**CRAZY**YAHOO* Fialka_:-( Kitty_що таке? сонечко, хто тебе засмутив? Fialka_в мене нема настрою і я на всіх кидаюсь :'( Kitty_і всі тебе називають злюкою? :-) Fialka_та Kitty_о.. як я тебе розумію, зі мною теж саме вже кілька днів *YES* так всі дратують, хочуть шось в мене! не дадуть спокійно попрацювати! Так шо ти не одна! ... і напевно я тебе тоже дратую... трішки *JOKINGLY*
  •  news image
  • Хто така Леся Українка для мене?4 26 Лютого 2011

   Рейтинг:

     Хто така Леся Українка для мене? Ким вона зараз є в моїй пам'яті?  Як дитиною, бувало, Упаду собі на лихо, То хоч в серце біль доходив, Я собі вставала тихо. «Що, болить?» – мене питали, Але я не признавалась – Я була малою горда, – Щоб не плакать, я сміялась.    Пригадую, цей уривок вірша читала з невеличкої дитячої книжечки в м'якій обкладинці. На цій сторінці з віршем була намальована дівчинка років десяти з довгою до пояса косою. Ілюстрація була в пастельних «серйозних» відтінках, чи то таке мені дитинство здавалось неяскравим? Та ні, все ж такими були дитячі книжечки.
  •  news image
  • Вірші з-за кордону. Волошки й маки 18 Травня 2011

   Рейтинг:

                 Волошки й  маки У полудні літ на батьківщину Вертав з-за моря українець. Пшеничним полем цю людину Додому вів сільський гостинець.
  •  
  • У вас бувало таке, що на вас хтось налітає? 16 Березня 2012

   Рейтинг:

   У вас бувало таке, що на вас хтось налітає? Ну.. не просто там ворона з курсу збилась, а несподівана сварка з сусідкою, колегою чи начальством (щось спільне з вороною таки є…). Особливо якщо це жінка/бабуся (бабусі різні бувають).
  •  
  • Один день моєї прощі до Унева 12 Травня 2012

   Рейтинг:

   Весняний ранок був похмурим і навіював думки про дощ. Але це не могло спинити намір відбути пішу прощу до чудотворного місця. Наплічник готовий і вперед! 8-00 - збір нашої групи біля вороняцької церкви, молитва перед дорогою. 8-30 - зустріч іншої групи прочан (з Бенева) і початок спільного походу. Перші кроки впевнені, легкі і повні ентузіазму! Йдемо вздовж траси, назустріч їдуть автівки, наповнені людьми маршрутки. Зупиняються і вітають нас, махають руками з вікон, щиро посміхаютьcя. По дорозі під’єднуються ще групи прочан з двох сіл (Шпиколоси та Ремізівці). Загалом, нас зібралось близько 150 чоловік, в тому числі двоє священиків. Різні люди, різного віку, від школярів до старших людей, які уже мають не одного онука. Одна старша жіночка розказала, що це її 19-та піша проща до Унева, щось розказувала про своїх двох синів і їх сім’ї. Що її кликало йти такою довгою дорогою до святого місця? Про що проситиме у Бога? Хтось любить подорожувати, хтось хоче побувати в новому місці, комусь цікаво підтримати своїх друзів у нелегкій дорозі. А ще в очах прочан помітна таємнича покірлива іскринка, про яку ніхто не говорить вголос, лише в своїх думках та молитві… То їх офіра, їх намірення. На серці передчуття чогось неземного, якесь предивне очікування. Роса, польова дорога, якою зараз не проїде транспорт, бо після вчорашньої зливи і нам треба одною стороною помаленьку проходити біля величезної калабані та й щоб не послизнутись. От радіють ті, хто взяли гумові чоботи, якраз на цю частину дороги.
БЛОГЕРИ