Блоги

Даринка Вороновська

люблю писати про те, що мені цікаво!
люблю свою спільноту!
люблю співати і активно проводити вільний час з друзями)
  •  news image
  • Різдвяна вистава у м. Пустомити. Якщо ти знаєш, що Бог є, покажи це своїм життям 22 Лютого 2012

   Рейтинг:

     Середина січня. Місто завмерло в очікуванні чуда. З уст в уста передавалась новина про те, що в храмі Успення Пресвятої Богородиці у м. Пустомити ввечері має відбутись гарне дійство, приурочене Різдву Христовому, до якого парафіяльна молодь активно готувалась кожного дня протягом місяця. Ідею створення вистави, що відбулась 14 січня 2012 р. Б. Свято-Успенська молодь виношувала у своїх серцях ще з літа. У голові було багато різноманітних ідей і щодо героїв, і щодо костюмів, і щодо декорацій. Подекуди між сміливими думками, фантазіями, уявленнями до нас прокрадались сумніви, що все це за межами реальності і просто неможливо втілити у життя. Але ми відкидали все, що могло нам зашкодити, адже розуміли, що з нами Бог і ця різдвяна вистава буде насамперед для Господа і на Його славу.
  •  news image
  • Молимось разом, разом чуваймо... 31 Березня 2012

   Рейтинг:

     Усі давно чекали цього дня. Дня, коли до нашого храму привезли Туринську Плащаницю. Усі розуміли, яка це велика Господня благодать і яка це можливість побути біля плащаниці Спасителя. Свято-успенська молодь вирішила скористатись можливістю, і у ніч з 24 на 25 березня у нашому храмі відбулись чування під назвою "Дорога". Протягом ночі члени СУМ проходили дорогою запитань і відповідей,  зустрічались із зрадою, гордістю, страхом, сумнівом, наповнювались любов'ю, каяттям, покорою, впевненістю і надією.
  •  news image
  • Найдорожча в світі мамо, голубко рідненька 15 Травня 2012

   Рейтинг:

     Це особливий день, день, коли усі не забувають згадати про своїх матерів. Мама - це найрідніше, що є у людини. Це людина, що віддає найбільше і ніколи нічого не вимагає за свою працю, турботу, опіку. А ми часто виділяємо для Неї один день у році. Готуючи концерт до Дня матері, Свято-Успенська молодь мала на меті візуально вразити глядачів, адже особливим у концертній програмі було те, що на великому екрані молодь показувала фото матерів та бабусь у шкільних та студентських роках, їхні фото з дітьми, та самих дітей, що зараз уже дорослі і є членами СУМ при нашому храмі. За допомогою фото, матері змогли зануритись у свої молоді роки і, порівнюючи своє фото із фото свого сина чи дочки, ще раз порадіти, за те, що  є творцями найважливішої і найкращої справи на світі - вони дали життя.
  •  news image
  • Доросла справжність мокрих вій… 26 Липня 2012

   Рейтинг:

     Близько 17 години автобус прибув у місце призначення. Назустріч нам вибігли діти. Незвичайні чи надзвичайні діти… Спочатку стало трішки лячно, було відчуття якоїсь тривоги. Потім ми почули, що їх сімдесят двоє. Уявляєте? Сімдесят двоє дітей – кілька хлопчиків, що майже нерухомо лежать у малесеньких ліжечках або сидять у інвалідних візках, і багато дівчаток, кожна з яких чекала, що її заберуть до себе, або й просто, здавалося б, набагато менше, але все ж важливо – обіймуть, поцілують, вислухають, потримають за руку…
   Це був початок липня 2012 року Божого, коли Свято-Успенська молодь із парохом храму Успення Пресвятої Богородиці відвідали сиротинець у селі Буки Старосамбірського району. Ми привезли подарунки, саме потрапили на День народження одної із дівчат. Їй 30, а вона радіє м’якій іграшці, як дитина. Саме вміння залишатись назавжди дітьми у дорослому світі, їхня безпосередність, доброта, яка ніколи не затьмариться злом, хоча їм зовсім не легко, радість, така, якою вона є насправді, усмішки щирі, бо вони не знають, що таке іронія чи сарказм, сльози, яких вони не соромляться, – це і є те, що їх робить особливими…
  •  news image
  • Благодійний фестиваль-ярмарок «Доручення Христа» у місті Пустомити 31 Серпня 2012

   Рейтинг:

     Оплески від глядачів і слова похвали і подяки від пароха храму Успення Пресвятої Богородиці… Так і завершився фестиваль «Доручення Христа», що тривав два дні у місті Пустомити Львівської області. А починалося все так… Молодіжний центр «ПТАХ» запропонував молодим і активним втілити у життя певні проекти. І Свято-Успенська молодь вирішила організувати благодійний фестиваль – ярмарок, в основу якого поклала важливу і цікаву для сучасності тему - доручення Христа. Адже для кожного християнина є важливим знайти для себе відповідь на питання, яке ж завдання поставив перед ним Господь.
  •  news image
  • Не проти війни, а за мир! Не проти СНІДу, а за чистоту! 03 Грудня 2012

   Рейтинг:

     1-2 грудня у м. Пустомити відбулась акція «Не проти війни, а за мир! Не проти СНІДу, а за чистоту!», як альтернатива міжнародній акції «Проти СНІДу». Подія відбулась у вигляді двох тренінгів, у яких взяла участь молодь міста. Питання, яке ставили перед собою тренери та учасники акції, звучало так - «Чи може любов бути чистою?». Напередодні акції члени молодіжної християнської спільноти «Святоуспенська молодь», що при храмі Успення Пресвятої Богородиці, розвішувати по місту оголошення та роздавали у школах Пустомит флаєрки з інформацією про акцію. А вже 1 грудня у приміщенні катехитичної школи ім. В.Стернюка при вищезгаданому храмі відбувся перший тренінг, присвячений темі «Любити - як вибір». Молодь разом із тренером Дариною та молодою сім’єю розглянули морально-етичну складову будування відносин. Метою першого тренінгу було розкрити для молодих людей поняття змарнованого часу, допомогти зрозуміти, для чого даний нам час до шлюбу, як важливо є пізнати одне одного, не затуманюючи свій розум та своє серце передчасними статевими стосунками. Під час обговорення кожен зміг замислитись про те, наскільки важливим є спілкування між закоханими. А ще любов… Що ж це за почуття намагались зрозуміти учасники тренінгу. Любов – це свобода, а справжня свобода – це не залежність від чогось/ когось, тобто від сексу чи коханої людини. І також любов – це як футбол зі своїми правилами. «Якщо ти вирішив грати у футбол, бо він видається тобі чудовим і захопливим, то радо погодишся з усіма його правилами… Якщо ти справді хочеш відчути, яка вона - та справжня любов і щирість між людьми, то погодишся на збереження чистоти до шлюбу, що є невід’ємним правилом для досягнення Любові».
  •  news image
  • Просто повертайся додому… 21 Квітня 2013

   Рейтинг:

     19 квітня Свято-успенська молодь показала 1-шу частину вистави «Пасхальні переживання» у храмі Успення Пресвятої Богородиці, що у м. Пустомити.
  •  news image
  • Про #вітернадіїфест, або просто про Вітер 17 Липня 2014

   Рейтинг:

     З'їзд молодих християн відбувся. Через років десять згадуватиму, як усе починалось, сидячи перед сценою уже на той час Х З'їзду молоді. Я не говоритиму про те, як усе пройшло, що вдалось втілити, а що – ні. Сьогодні всі мої слова будуть про Вітер.
  •  news image
  • Тезе... 02 Вересня 2014

   Рейтинг:

     Тезе – місце, у яке приїжджаєш, залишивши себе за його межами, де ти серед особливого спокою віднаходиш себе справжнього, щоб уже повернутись іншою людиною...
БЛОГЕРИ