Блоги

Ґудончік ~^_^~

  •  news image
  • Люблю тебе, життя! 06 Березня 2013

   Рейтинг:

     Люблю життя… Не своє, чи твоє, чи сусіда з великим псом. Люблю, коли плаче небо, вкрите ковдрою з плісняви, коли хворіє та чхає великими сльозами. Коли голубить землю своєю недугою та тихо шепче колискову, дмухаючи на болючі та зранені міста, що задекорували дірку на дереві, а на згадку лишили фото.
  •  news image
  • Нічні гостини 07 Березня 2013

   Рейтинг:

     Посеред ночі почався сніг. Густий та чистий, як канва для вишивання долі в умілих руках Творця. Падав неспішно, рясно огортаючи вільну від асфальту землю. Чи то сльози чи сміх зривався з неба, ніби відпускав на волю ще зовсім малих діточок принести у світ нову надію. Їхні крихітні пальчики тисячами огортали кожну гілку на дереві; ніжно пестили місця, де судилося народитися новим листочкам; тулилися до кущів, до тих найповніших та найлінивіших, що займають прохідну частинe тротуару; цілували холодними вустами шибки вікон з надією побачити ощасливлених людей; дитячою радістю вкривали сонне місто.
  •  news image
  • Я вчора її зустріла 15 Березня 2013

   Рейтинг:

     Електронна книга вщент заполонила мою увагу. Головний герой, молодший за мене юнак, що живе у книжці автора фантастики, став моїм диханням. Очі знервовано перегортають кожну сторінку, щоб не втратити дрібниць його особистості. Сльози від емоцій ховаються за моїми віями і додому вже не спішу - там світ турбот, а тут вимріяне усамітнення. І раптом — тиша.
БЛОГЕРИ