Блоги

Giorgio

  •  news image
  • Прямуючи до досконалості, або піднесення після упадку2 09 Квітня 2011

   Рейтинг:

     Ми часто можемо почути про те, що багато речей, якими ми користуємося у повсякденному житті, або які нас оточують, являються витвором диявола. Наприклад, телевізор. Звісно ж, на даний момент ми бачимо, що майже 75% всіх телепередач нам показують насильство. Чи то будуть фільми, чи мультфільми для дітей, чи просто документальні передачі. А інтернет? Чи не найбільший винахід диявола, яким він тримає весь світ? Тут ми можемо знайти все. Все, що забажаємо, на будь-який смак. І все це настільки гарно представляється нам, споживачам, що затягує нас все більше і сильніше у свої тенета. Книжки? Скільки на сьогоднішній день бачимо у продажу книжок, які нічого не вартують для нашого інтелектуального розвитку, а навпаки пропагують насильство та розпусту. Може хтось не чув про музику, яку класифікують як сатанинську? А якщо "копнути" глобальніше, то скільки було вироблено зброї масового знищення, використовуючи такий природний елемент як уран. І це лише мізерна частина прикладів, які можна навести. Так чи не творіння це рук диявола?... Якщо хтось вважає що так, то шкода!
  •  news image
  • Де є свобідна воля при хрещені дитини? 06 Червня 2011

   Рейтинг:

     На ці думки мене наштовхнула коротенька дискусія на форумі «Чому обряд хрещення одні проводять у дитячому віці, а інші у віці 30 років». І, як завжди, такі дискусії приводять лише до сперечань і безглуздих звинувачень. Головним аргументом опонентів хрещення дітей було «Свобідна воля». І чи не нав'язуємо ми дітям свою ідею, адже Христос хрестився у дорослому віці. І от промайнула думка: нав'язуємо що? І про який вибір, а особливо про вибір чого ми сперечаємося... Щоб відповісти на запитання, де є вільний вибір в момент хрещення, треба спочатку знати, що таке «свобідна воля». *  *  *  *  * І що ж таке «свобідна воля»? Вибір добра чи зла, чи, можливо, щось більше.
  •  news image
  • Календар 20124 16 Серпня 2011

   Рейтинг:

     Пропоную вашій увазі Церковний Календар на 2012 рік з молитвами. Дизайн та розробка GD. Друк та розповсюдження: Видавництво "ПАПУГА"
  •  
  • Коротко про Єлеопомазання 08 Вересня 2011

   Рейтинг:

   Мабуть не слід нагадувати, що як і всі інші Тайни, Тайна Єлеопомазання була установлена самим Ісусом Христом. Про це ми явно можемо прочитати у Євангелії від Марка. Читаємо “І покликав дванадцятьох і заходився їх посилати по двох, даючи їм владу над нечистими духами…” (Мк. 6, 7), “Вони, вийшовши, проповідували покаяння і виганяли численних бісів, і намащували олією чимало хворих та оздоровляли…” (Мк. 6, 12-13). Та точніше про саму Тайну Єлеопомазання нам розповідає та научає апостол Яків, який у своєму посланні (5, 14) пише: “Як хтось із нас нездужає, нехай покличе пресвітерів Церковних і нехай вони помоляться над ним, помазавши його оливою в ім’я Господнє. І молитва віри спасе хворого і підійме його Господь; а коли гріхи вчинив, відпустяться йому”. На цей час є дуже поширеним розуміння Святої Тайни Єлеопомазання як останньої Тайни, але у значені тому, що той, хто її прийме повинен умерти. Спробуємо пояснити суть цієї Тайни, а разом з тим вияснити, у чому є помилка вище згаданого розуміння.
  •  
  • З Новим Роком! 31 Грудня 2011

   Рейтинг:

   Оглядаючись назад, можемо побачити, що рік 2011 був для нас багатим на емоції від подій, які ми переживали разом і поокремо. Позитивних емоцій, які, мабуть, затьмарювалися тимчасовими невдачами. Невдачами, які аж ніяк не відібрали у нас бажання розпочинати знову і знову те, для чого ми витрачаємо багато часу і зусиль – для досягнення нашої мети.
БЛОГЕРИ