Блоги

Ірина Величко

  •  
  • Бог не запитає...2 12 Березня 2011

   Рейтинг:

   1. Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але скільки людей ти підвіз... 2. Бог не запитає тебе, яку площу мав твій дім, а скільки подорожніх ти в ньому прийняв... 3. Бог не запитає тебе, як ти одягався, а запитає, скількох людей ти зодягнув... 4. Бог не запитає тебе, скільки грошей ти заробляв, але яким способом... 5. Бог не запитає тебе, яку посаду ти займав, але чи ти працював чесно і сумлінно... 6. Бог не запитає тебе, скільки ти мав приятелів, але для кого з них був приятелем ти...
  •  news image
  • Причину потрібно шукати в собі, а не звалювати її на інших!!!2 26 Березня 2011

   Рейтинг:

     «Мені так набридла ця одноманітність... от би щось змінити... так набридло це замкнене коло...» - знайома фраза? У сучасному світі її вживає майже кожен другий українець. А все тільки через те, що, заглиблюючись в суєту і зайнятість свого життя, люди не помічають, що насправді кожен день є особливим. І не розбереш, що є причиною такого песимізму людей. Чи це політична ситуація довела їх до розпачу і сліз, чи, може, їхнє власне життя, їхні шкідливі звички? А особливо мабуть те, що люди ніколи не шукають причину в собі, але вміло і швидко вміють її знаходити в інших?!
  •  news image
  • Невелика історія...6 27 Березня 2011

   Рейтинг:

     Інколи хочеться про щось написати, про щось таке, що могло б зацікавити інших. Але ще ніколи мені не вдавалось зробити це краще за інших. Щомісяця я купляю нові журнали, читаю їх, збагачую свій словниковий запас, але, на жаль, не можу ні про що написати. Не знаю чому так, можливо, нема натхнення. А, може, нема кохання, про яке зараз так всі інтенсивно пишуть. Не знаю, але я не закохана ні в кого, я не маю коханої людини, яка б могла надихнути мене на створення книги чи хоча б якоїсь новелки. Сьогодні зраночку прийшла капля натхнення і я вирішила написати про щось цікаве, захоплююче - не роман, але невеличку історію про кохання.
  •  
  • Життя - це музика...2 02 Серпня 2011

   Рейтинг:

   Крок за кроком ступаємо сходинами життя. Чорна. Біла. І ми наче композитори. Та пишемо ми не музику, а свій шлях. І подібно мелодії, яка має свою тривалість, людина також живе і має свій відлік. Нота за нотою бігають пальці по клавішах. Так само і ми: секунди, хвилини, години, дні, тижні, місяці, роки. І чим більше повторюється одна і та ж мелодія, тим краще вона буде звучати. В житті так все схоже: чим більше робимо помилок, тим краще пізнаємо життя і щораз після якогось неправильного акорду стараємось не робити помилки, тому що знаємо, що як і неправильно поставлений акорд неприємно звучить, а часом навіть «ріже вуха», так і наші помилки щораз б'ють все сильніше і сильніше.
  •  
  • Маленький Париж2 04 Грудня 2011

   Рейтинг:

   Місто, яке пахне кавою і шоколадом, яке заставляє жити і забувати про всі негаразди. Місто, яке дозволяє мріяти і здійснює мрії. Вчені називають його маленьким Парижем.
  •  news image
  • Стоячи на порозі Великого посту 26 Лютого 2012

   Рейтинг:

     Дорогі  брати і сестри!! Стоячи на порозі Великого посту, хочу попросити у всіх Вас вибачення. За те, що рідко з*являюсь на сайті. За те, що, можливо, когось образила. Що, можливо, комусь забула подякувати. Пробачте мені.!! а також хочу подякувати Вам, що не дивлячись ні на що, Ви і надалі є в моєму житті. Тож там і залишайтесь. Дякую за те, що Ви просто живете в один час зі мною.!!!
  •  news image
  • Не забувай 19 Березня 2012

   Рейтинг:

     Не забувай про рідний дім Де завжди мати на порозі Чекає день і ніч тебе у нім А ти не маєш часу, завжди у дорозі Дивись, а то забудеш всі шляхи І сивина покриє в мами скроні
  •  news image
  • Мій кораблик 01 Серпня 2013

   Рейтинг:

     Мій, корабель, що плив, потонув у глибокому морі розчарування. Потрапивши одного разу у шторм байдужості сьогодення – не витримав боротьби і спустився на дно. Бо вже втомився від брехні, ненависті і злоби, що плавала щодня у прекрасному синьому морі. Де було надто мало добра і любові.
БЛОГЕРИ