Блоги

Оксана Пукас

  •  
  • Істинно щасливі...1 21 Лютого 2011

   Рейтинг:

   Щасливі ті, що можуть сміятися над собою: Вони ніколи не перестануть тішитись! Блаженні ті, що можуть відрізнити муху від слона: Вони врятуються від багатьох клопотів! Блаженні ті, що вміють відпочивати і спати, не шукаючи оправдання: Вони на шляху до мудрості! Блаженні ті, що вміють мовчати і слухати: Вони навчаться нового!
  •  news image
  • Піст 03 Березня 2011

   Рейтинг:

     Піст і обмеження в чомусь є нашим вкладом у «працю» віри. Св. Августин сказав, що Господь створив нас без нашої участі, але без на Він не зможе спасти нас.  Під час посту ми повинні обмежуватися і покутувати так, наче наше спасіння залежить тільки від нас самих і є в наших руках; моління є нашим спасінням, а все інше – у Божих руках. Моління без самообмеження – наче шлях, пройдений наполовину, наче плавання на човні, міцно прикріпленому до берега. Ми  ніколи не рушимо з місця, якщо не відчепимо його. Ми не в змозі викорінити гріх ії наших тіл і з середовища, в якому ми живемо, але ми у змозі протистояти йому, і тоді він не матиме влади над нами.
  •  news image
  • Радій життю - усміхнись!! 04 Березня 2011

   Рейтинг:

     Усмішка нічого не коштує, але багато дарує. Вона збагачує тих, хто її отримує, при цьому біднішими не стають ті, хто її дарує. Вона триває мить, а в пам'яті може залишитись назавжди. Ніхто не багатий настільки, щоб жити без неї і нема такого бідняка, який не став би від неї багатшим. Вона створює щастя в будинку, породжує атмосферу доброзичливості і слугує паролем для друзів.
   Вона – натхнення для втомлених, денне світло для тих, хто занепав духом, сонячний промінь для засмучених, а також краща протиотрута від неприємностей. Проте її не можна купити, не можна випросити, не можна позичити, не можна вкрасти, оскільки вона ні на що непридатна, допоки її не віддали!
  •  news image
  • Спеціально для Тебе.... 12 Березня 2011

   Рейтинг:

     Якої б поганої думки не був ти про себе, у Божих очах маєш найбільшу цінність. Є люди, які не знають, наскільки важливо те, що вони існують. Є люди, які не знають, як багато для інших важить сама їхня поява у чийомусь житті. Є люди, які не знають, скільки радості дарує іншим їхня привітна усмішка. Є люди, які не знають, яким добром для інших є їхня близькість. Є люди, які не знають, наскільки б біднішими інші почувались без них. Є люди, які не знають, що вони- дарунок небес. Але могли б знати, якби ми їм про це розповіли.
  •  news image
  • Сьогодні - це дар... 23 Березня 2011

   Рейтинг:

     Сьогодні – це дар... Щоб зрозуміти значення року, порозмовляй зі студентом, який не здав сесію... Про цінність одного місяця порозмовляй з матір'ю, яка народила недоношену дитину... Про цінність одного тижня запитай у редактора щотижневика... Щоб зрозуміти цінність однієї хвилини, порозмовляй з тим, хто запізнився на поїзд... Щоб зрозуміти цінність однієї секунди, порозмовляй з тим, хто ледь не потрапив в автомобільну катастрофу...
  •  news image
  • О Ісусе...1 11 Червня 2011

   Рейтинг:

     О Ісусе, Ісусе, Спасителю мій.
   Мій коханий, прекрасний, єдиний.
   Я в любові Твоїй, як в ковчезі-човні.
   Я безпечно пливу, не загину. Бо Любов Твоя, Боже - це Сила моя.
   Бо Любов Твоя - Світло щоденне.
   Бо Ісуса Христа найдорожче Ім'я
   Для земної людини спасенне. Десь із серця пливуть найщиріші слова,
   Але я помовчу і поплачу...
   Я кохаю Тебе... і чекаю посла,
   Може, скоро Тебе вже побачу...     О прости, окаянну і грішну мене...
   За гріхи всі прости і провини.
   Куди хочеш пішли, тільки б зріти Тебе.
   Лиш в Любові Твоїй не загину...
БЛОГЕРИ