Блоги

Вікторія Демченко

  •  news image
  • Мій modus vivendi2 03 Березня 2012

   Рейтинг:

     Любов є найціннішим даром від Бога, який може отримати людина. Любов є найважчою дисципліною, яку людина може осягнути. Любов – єдине, заради чого варто жити. Розплющуючи очі, намагаюся побачити сонце... навіть якщо небо похмуре. Устаючи з ліжка, намагаюся падати на коліна, щоб подякувати Богу за прийдешній день, в якому прагну бачити себе потрібною. Смію називатися християнкою. Смію брати на себе колосальну відповідальність за кожен крок, за кожну думку, за кожне сказане слово, кинутий ненароком погляд. Смію говорити про любов, бо вважаю, що пізнаю її правдиве обличчя. Смію любити людей і не боятися їм говорити правду. Смію слідувати за Христом і відверто про це писати тут.
  •  news image
  • Я особлива! А ти? 29 Лютого 2012

   Рейтинг:

     Мені часто говорять, що я особлива... Це, звичайно, дуже приємний комплімент, чи не так? Мимоволі усміхаєшся і навіть не знаєш, як же відреагувати на подібні слова. Але вся радість зникає згодом, коли починаєш усвідомлювати, що бути особливою – не так просто. Бути особливою – це бути відповідальною за ту ж свою особливість. Бо що означає бути «не такою», як усі? Доречніше буде сказати, а що ж означає бути не такою, як усі у нашому сучасному суспільстві? Мабуть, не мати шкідливих звичок, не вживати алкоголю, не лаятися, намагтися вчитися, дбати за рідних та близьких, а не лише за себе, брати активну участь у суспільному житті, а ще – любити життя, людей, Бога... Перелік можна продовжувати. Сумно, але у нашій країні воно так, навіть більше – у всьому світі воно так. Але якщо не брати до уваги соціальні чинники, якщо звернутися до власного «я», до своєї особистості, задаєшся питанням: а в чому я особлива? Адже не всі люди знають про твоє життя, не всі знайомі з тобою так близько. То чому ж говорять, що особлива?
  •  news image
  • Пізнати Істину 29 Лютого 2012

   Рейтинг:

     Завжди дивує й бентежить еволюціоністський погляд на створення світу. Спочатку ми були мавпами, але згодом завдяки бажанню жити перетворилися на таких істот, якими нині є. Спочатку не вміли викресати вогню, а тепер навчили вогонь знищувати самих себе. Отже, згідно з цією теорією людство еволюціонує... Непогана ж, я вам скажу, еволюція, що не зворотно веде  до кончини. Адже, глянувши на сучасний світ бодай одним напівзаплющеним оком, кожен, свідомо мислячий, винесе вердикт – світ божеволіє.
  •  news image
  • X-Y-Z 04 Березня 2012

   Рейтинг:

     Не треба поважати людей, які не опускають руки при перших невдачах. Вони ще запалені ентузіазмом і бажанням здійснити задумане. У їхніх очах і думках ще живе надія, вони боряться далі. Не варто й поважати тих, що зневірюються з першого разу, бо такі особи не мають сили волі і прагнуть вічних настанов і поштовхів. Справжнім зразком може бути лише та людина, яка йде до кінця, не змінюючи своїх принципів і моральних догматів, яка не зупиняється на досягнутому і не плаче над втраченим, яка знає ціну собі і людям.
  •  news image
  • Скорпіон 06 Березня 2012

   Рейтинг:

     Ніч була тривожною. Сон – важким. Щось неприємне і гидке закрадалося у підсвідомість, мучило й катувало. Кидало то в гарячку, то в холодний піт... А ще ці сновидіння... Щось таке незрозуміле, дике страшне...
  •  news image
  • Просто поезія 01 Березня 2012

   Рейтинг:

     Мертві ляльки на червоних дахах З лавровим вінком у руках Мертва бруківка у день Божих сліз Манить мій погляд униз Сонячна ніша – розірвана тиша... Я усміхнуся до них Мертві ляльки і бруківка.
  •  news image
  • Записки генія2 06 Березня 2012

   Рейтинг:

     «Ця чорна чума вбиває мене повільно, але впевнено, і не можу я їй протистояти. Одне із двох: або вона мене або я її...», - так починає свою поему дня людина, яка вважає себе геніальною... А, може, й не вважає, проте творча натура бере верх і геній вискакує із особи, стає навпроти неї і розпочинається двобій.
  •  news image
  • Страх 01 Березня 2012

   Рейтинг:

     Страх – це ілюзія поразки. Переступаючи поріг стоматолога чи кабінету екзаменатора, опиняючись у темному лісі, а чи серед незнайомого оточення, стоячи перед особою протилежної статі чи диким звіром… Здебільшого у всіх названих випадках людині в потилицю дихає почуття страху. Звідки і чому воно приходить? Варіанти відповіді можуть бути різноманітними. Найпоширеніший, мабуть, полягає у звичайній невпевненості особи, яка не вміє терпіти біль, погано підготувалася до іспиту, боїться самотності чи є закомплексованою… Невпевненість, що ти на щось здатний, є вагомою причиною страху. Страх бути критикованим, осудженим, не так сприйнятим… Страх бути «не таким», не таким, як усі… Це так просто. У сучасному світі чи не кожний лякається самого себе, бо вже не знає, чи є собою взагалі, бо вже не завжди може контролювати свої думки, вчинки, своє життя. Страх – це ілюзія падіння. Коли здається, що вже не піднімешся на належну висоту, або й взагалі залишишся на підлозі. Страх – це ілюзія смерті. А смерті бояться багато людей. Але ж померти можна не лише фізично, чи не так? Для багатьох приниження і сором є гіршими за смерть.
  •  news image
  • Не можна 02 Березня 2012

   Рейтинг:

     Я ж хотів її спробувати на смак, ту річ, таку цікаву! Ти мене вдарила і промовила: «Ні. Не можна». Мені болить. Я плачу. Мені образливо. Я хочу до тебе, а ти мене не береш. Я повзу... вилажу на твої коліна, але ти така холодна... хоч і не відпихаєш... і за це дякую... Але мені болить, болить ручка... пече...
  •  news image
  • Картина невідомого автора 05 Березня 2012

   Рейтинг:

     Молитовні благання. Поклоніння місяцю. Запашні троянди. Колючий чагарник. Палка закоханість. Зріла любов. Голодні очі. Еспумізан. Фестал. Но-шпа. Обідрані ноги. Хто носить фірму Adidas… а Nike ліпше! Смерть. Спрага. Жага. Життя. Пияцтво. Ненажерство. Дощ. Сніг. Вітер. Спека. Сонце. Тобі не вистачає тепла? Я стану полум’ям для тебе. Ти не байдужа мені. Я тебе ненавиджу. Любові не існує. Зло відсутнє. Темряви немає. Є тільки відсутність світла і добра. Я не вмію любити. Я не вмію ненавидіти.
  •  
  • Трішечки про себе...2 01 Березня 2012

   Рейтинг:

   Я, Демченко Вікторія Володимирівна, народилася тоді ж, коли й німецький письменник Патрік Зюськінд, лише з різницею у 61 рік. Так само, як Фордсворд, починала, як поет, але закінчила філософією. Лиш моя філософія християнського спрямування, тому я дуже схожа до Вальтера Скотта, який вважає, що все відбувається із Божого провидіння. До того ж, як поет я, мабуть, померла вже, схоже до Альконса де Ламартіна. Бо не хочеться все життя страждати, як Емілія Дікінсон тільки тому, щоб розвиватися як поет. Думаю, краще все ж бути щасливою. А така маленька жертва, як поезія компенсовується у стократ. Бо думаю, що найкраще породжується лише під впливом емоцій, переживань, страждань. А я вже те переросла і відмовилася від щоденних порцій болю. Хоча, знову ж таки, як Емілія Дікінсон, отримую інколи від того болю якесь дивне задоволення.
  •  news image
  • Великий піст: чи є аналоги? 09 Березня 2012

   Рейтинг:

     Нехай це прозвучить зухвало, егоїстично і впевнено, та жодна релігія не здатна рівнятися до християнства хоча б тому, що християнство – не релігія, а стан душі і спосіб життя.
  •  news image
  • Зґвалтована (начерки минулого) 16 Березня 2012

   Рейтинг:

     Присвячено усім, кому до 18... Розтріпаною, зґвалтованою душею крокувала по брудних мокрих вуличках Львова. Гирею звисало небо, сіре, дивне, чомусь непривітне і зовсім байдуже до довкілля і до мене зокрема. Воно було пусте. І такою ж порожнечею пронизувало наскрізь, спустошуючи та пригнічуючи. І, дійсно, всередині ніби чогось не вистачало.
  •  news image
  • ...я колись уміла писати... 14 Березня 2012

   Рейтинг:

     А в очах - самота, як великий і чорний гріх. Я купаюся в нім і шукаю щось чисте і світле. На вустах - поцілунок солодких дражливих втіх. І в жорстокім раю ця особа моя непомітна.
  •  news image
  • ...я колись уміла писати... 14 Березня 2012

   Рейтинг:

     Я себе віднайду. Я себе упізнаю. Побачиш! Серед бурі й жалю, серед сліз і страждань, лиш моїх. Ти пробач, що тобі дозволяю мене чекати. Я люблю так безтямно, так ніжно, так страшно, так... Гріх!
  •  news image
  • Оксана Макар померла 29 березня... 29 Березня 2012

   Рейтинг:

     Якось сумно і страшно стало... Думок немає... лише питання: а що буде далі? Сподіватися на справедливість? Кричати про правду? Штурмувати владу, аби зробила хоча би щось? Чи благати її, аби вже нічого не робила? Ой, як не хочеться говорити про політику, про суспільне становище, про суспільну мораль, про "краще життя", про...про...про...!!! 
  •  news image
  • Келія2 23 Квітня 2012

   Рейтинг:

     Просто закриваєш очі, затуляєш вуха і мовчиш - ось, твоя келія готова. Виявляється це можливо! До речі, вуха можна затулити навіть навушниками, з яких лунає прослава Бога - тоді твій стан стає особливим, проникливим, інтимним, тільки твоїм. Утікаєш від усього і усіх. Від безглуздих нарікань, набридливих криків, об'їдливих слів - просто ти і Бог. І говориш, шепочеш, кричиш, промовляєш: "Дякую, Господи, дякую Тобі!" Немає слів, немає думок - тиша, твоя лише тиша серед гамору, шуму, питань і відповідей. Це твій ковток повітря. Це твоя молитва. Минув Піст, минув Великдень, а ти й досі питаєш себе - а чи можна, а чи належить... Добре воно так, справді, добре. Твій Піст продовжується, твоя молитва безперервна. Просто ти і Бог. Молися. Говори з Ним! Він - найкращий слухач. Фото strashnoe.com
  •  news image
  • Волонтерський проект2 25 Квітня 2012

   Рейтинг:

     -Працюєш? -Працюю. -Де? -На сайті. -Задоволена? -Задоволена -Добре, певно, платять? -Мені не платять. Це волонтерський проект... -Ти якась хвора. Для чого працювати, якщо тобі не платять?
  •  news image
  • Ви мені вірите? 30 Серпня 2012

   Рейтинг:

     Я не вмію брехати. Відразу червонію, запинаюся у розмові, починаю говорити дурниці.  Я не вмію лестити, краще промовчу. Я не вмію приховувати свого ставлення до людей - якщо я з кимось намагаюся не стикатися, це означає, що ця людина, м'яко кажучи, захоплення у мене не викликає.  А ще мене вбиває, коли мені не вірять. От скажіть, було у вас таке - ви розповідаєте, щось комусь говорите, або просто живете, нікого не чіпаєте, а вам кажуть, що це - маска? Чи казали вам коли-небудь, що ви блефуєте? Чи ставили під сумнів ваші слова?
  •  news image
  • Адже Господь - всемогутній! 02 Листопада 2012

   Рейтинг:

     В одну мить заціпеніло все тіло. Горло відмовилося приймати повітря, голос - промовляти слова. Я подивилася на свого чоловіка і... не знала як відреагувати. Ледь дочекалася, доки можна буде сказати: "Прийди якнайшвидше додому", і швидко повернулася спиною, бо стримувати сльози більше не могла. Рак. Рак легенів.  Це що? Це вирок? Отже, людини, яку я встигла полюбити скоро не стане? "Я чомусь зараз найбільше хвилююся за сестру і за батька - їхнє життя кардинально зміниться...", - говорить мені чоловік. "Невже немає надії?" - все, що могла витиснути із себе.
  •  news image
  • Фальшивий янгол4 23 Січня 2013

   Рейтинг:

     У мене є мама. Як і всі мами, вона - добра, чуйна, ніжна. Без залишку віддана і до фанатизму турботлива. Моя мама мене дуже любить. А я люблю її. Є одна проблема – моя мама поки що не з Богом. Тому їй важко визнавати свої помилки.
  •  news image
  • "Нехай ніхто вас не зведе марнотними словами!" 22 Березня 2013

   Рейтинг:

     Я хочу розповісти вам про падіння. Знаєте, що це, так? Кому цей процес відомий, той пояснення не потребує, а хто гіркого цього меду ще не звідав, той благословенний…
  •  news image
  • Бо моя маска - прозора 24 Березня 2013

   Рейтинг:

     Зовсім нещодавно мені сказали таку фразу: «Цього разу це була ти справжня… Бо часто ми носимо маски…». На що я відповіла: «Моя маска мені потрібна лише на сцені, коли я у ролі актора…». Мабуть, мені не повірили. А жаль…
БЛОГЕРИ