Блоги

Ivanka Reshetnik

  •  news image
  • Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)6 30 Квітня 2011

   Рейтинг:

     Хочу жити, та боюся промайнувати свої літа,
   Хочу зустріти новий день, та не знаю, чи знайду мир у ньому,
   Хочу сказати "Люблю", та боюся не почути відповіді,
   Хочу дати пораду, та не знаю, чи вона буде корисною,
   Хочу бути відкритою для світу, та боюся бути зраненою,
   Хочу бути любленою, та боюся бути відкиненою,
   Хочу вірити, та боюся бути обманеною,
   Хочу говорити, та боюся бути не почутою,
   Хочу усміхатися, та боюся, що мої червоні очі видадуть мене,
   Хочу запрошувати гостей, та боюся сидіти сама за святковим столом.   Знаю чого хочу, але не впевнена, що це піде мені на користь,
   Знаю що хочу змінити, але не впевнена, що вистачить сил,
   Знаю що настане ніч, але не знаю, чи побачу світанок. Вірю що все буде добре, боюся, що віра моя захитається,
   Вірю в свої сили, та боюся, що цього може бути замало,
   Вірю що я тут не випадково, та не знаю, яке моє призначення,
   Вірю що мене люблять, та чи зможу відповісти взаємністю... Хочу, Знаю, Вірю, та все ж вагаюся... Сумніви - зрадники: вони часто змушують нас програвати Там, де ми могли б бути переможцями, заважаючи нам спробувати - Я Буду!!!
  •  news image
  • Цей нелегкий щоденний вибір2 04 Травня 2011

   Рейтинг:

     Птахи знаходять потрібну траєкторію у безкраєму небі, риби бажаний шлях в світовому океані,  а маленьким мурахам  завжди вдається повертатися до своєї хатини. От тільки людина завжди блукає, як не в просторі,  то у власних думках.  Створює лабіринти,  придумує нові головоломки, плете павутини,  хоче все й одразу, і побільше, і тільки хорошого, і тільки приємного. .. Може то просто треба жити, приймати кожен день як дарунок долі,  а серцю дозволити зробити вибір? Стукаєш.. аа це ти говориш, і що ти кажеш? – політати хочеш, а може поплавати чи може кемпінгом зайнятися? А як це, літати?  - цікаво, то майже як сидіти у сумці мами кенгуру котра має крила. Який напрямок обрати, який транспорт, чи брати супутника чи супутницю, як дорого це обійдеться і скільки речей можна з собою захопити?  Починаю плутатись у павутині...
  •  news image
  • Відпусти те, що заважає тобі бути щасливою3 01 Травня 2011

   Рейтинг:

     Погода за вікном, незважаючи на "дощові" прогнози синоптиків, так і манить. Не знайшовши причин, щоб не піддатися спокусі, я вийшла на двір, як співає Тартак, "людей подивитися, себе показати". В центрі міста, посеред метушливих людей зустріла давню знайому, яку не бачила тривалий час. "Тобі личить ця зачіска", "а давай прогуляємося, обміняємося спогадами", "знаєш, а я скучила за тобою" - це були саме ті слова, які так рвалися на волю, і які я успішно "придушила" своїм "в мене все ОК, майже нічого нового..." Говорячи, я міцно-міцно стискала парасольку, тим самим змушуючи руки тримати саме її, а не тягнутися до співрозмовниці. Продовжую прогулянку сама, наодинці зі своїми думками. Люблю такі прогулянки, особливо вечорами, коли на місто насуваються сутінки, коли ще не темно, проте ліхтарі, неначе віддані охоронці міста, вже "насторожі".
  •  news image
  • Від мене це було...3 02 Травня 2011

   Рейтинг:

     Наступний текст о. Серафим адресував одному із своїх духовних синів - єпископу, який перебував у тюрмі. У ньому  - відблиск глибокої любовної таємниці, яка розкривається в розмові Бога з душею людини. Цей духовний завіт старця звернений і до нас усіх.
   Чи думала ти коли-небуть, що все, що стосується тебе, дотикає і Мене? Бо все, Що стосується тебе, дотикає зіницю ока Мого.
   Ти люба в очах моїх, дорогоцінна,
   І Я возлюбив тебе, і тому для Мене
   Складає особливу відраду виховувати тебе.
   Коли спокуси на тебе і ворог надійде, як ріка,
   Я хочу, аби ти знала, що
   Від Мене це було,
   Бо твоя  неміч потребує Моєї сили і твоя безпека полягає в тому,
   щоби дати Мені можливість захистити тебе.
   Чи перебуваєш ти у важких обставинах,
   Посеред людей, які не розуміють тебе,
   Не рахуються з тим, що тобі приємно,
   Які відсторонюють тебе,-
   Від Мене це було.
  •  news image
  • Вибрики природи2 28 Червня 2011

   Рейтинг:

     Дивують мене вибрики природи.
   От нізвідки взялися темні хмарки і покрили голубеньке небо. От вже і дощик падає... А інколи взагалі можна спостерігати як крапельки падають з невеличкої темної хмаринки, яка так невинно собі втиснулася посеред голубенького неба, вкритого пухкенькими, наче збиті вершки, хмаринками. Спробуй зрозумій ту природу: не завжди вона поливає землю, використовуючи темні хмари наче лійку, інколи з малого хмареня стільки калюж... Проте, кожного разу, коли тепле сонячне проміння пестить мою шкіру, знаю "так все не буде", рано чи пізно сонячні окуляри прийдеться замінити парасолькою. При чому в більшості випадків заміну слід робити в найбільш незручний момент, тоді, коли вихідні вже заплановані і дощові прогнози синоптикв такі недоречні...
   В такі моменти хочеться взяти погоду під контроль і робити так як сама хочу. Але де ж там, немає в мене permissions.
  •  news image
  • Дике Серце6 04 Серпня 2011

   Рейтинг:

     Дуже люблю читати, саме тому інколи мені важко минути книжкові магазини. Того дня прагнення почитати що-небудь хороше завело мене в одну з книгарень. І тут бажання зрозуміти Вас, Ваші вчинки вже вкотре бере верх наді мною, і я, довго не думаючи, беру з прилавку саме ту книгу, яка вселяє надію зрозуміти «сильну половину людства»... Дике Серце... Відкриваю «надію» на довільній сторінці, читаю декілька рядочків, потім повторюю вище згадану процедуру відкривання-читання, а далі кладу назад з діагнозом «нуднувата». Хочу зрозуміти Вас, те що Ви називаєте Логікою, і на яку досить часто посилаєтесь, як Ви боретеся зі своїми слабкостями, як переживаєте моменти спустошення, а чи «виливаєте» душу, чи мрієте перед сном? Колись давно в якійсь книзі прочитала, що Вам потрібна воля, вільний простір, ну а ми потребуємо уваги. Як навчитися поєднати ці два прагнення?
  •  news image
  • «Світ букв» для моїх друзів3 20 Жовтня 2011

   Рейтинг:

     Факультет прикладної математики – світ цифр і значків, цей рідний мені світ інколи змінюю світом букв. Запитую себе чому, чому такий рідний цифровий простір я змінюю на далекий мені світ букв... Та мабуть тому, що хочеться розказати те, чого не зобразиш цифрами, а що можна виразити тільки буквами. Виразити - не передати, бо передати такі почуття може тільки серце на якійсь своїй короткій частоті, котра прослуховується тільки тоді, коли серця б'ються поряд.
  •  news image
  • Невипадкова вибірка недовільних значень 28 Березня 2012

   Рейтинг:

       Слово... невелика вибірка небагатьох літер з конкретної множини, яка називається алфавітом.  Ця множина переглядається постійно. І  кожного разу, використовуючи певний алгоритм, генерується нова вибірка. Цей процес аж ніяк не втомлює, щоправда інколи бувають зациклення :) Згенерована вибірка може бути доволі різною. Це залежить від так званого «генератора», котрий може бути: юним, дорослим, досвідченим, усміхненим, втомленим і т.д. Є невеличке застереження: не використовувати вибірку, котра була якимось там чином, за якимось там алгоритмом, створена розлюченим «генератором». Доведено, що під впливом вище згаданого фактору,  «генератор» перетворюється на кулемет, боєприпаси якого і є оті щойно погенеровані вибірки.
БЛОГЕРИ