Блоги

o.Микола Микосовський

Пишу вірші та прозу. Люблю скрізь подорожувати та працювати з молоддю.:)
  •  news image
  • Про потребу віри 16 Липня 2012

   Рейтинг:

     Буває, питають, як розумію віру... Та як її розумію? Відповідно до Божого Слова найперше. Як довіру теж до Всевишнього, гідну християнську відповідь на Його божественне Об'явлення тощо.
  •  news image
  • Радіти успіхами інших 24 Червня 2012

   Рейтинг:

       Радіти успіхами інших -
   Це подвиг чималий.
   Коли стрічаєм розумніших,
   Що щастя віднайшли.
  •  news image
  • Думка про "творчість" співака Дзідзя19 21 Травня 2012

   Рейтинг:

     Україна просто всіяна різноманітними талантами. Немало маємо різних співаків, які або покращують її лице, або ще більше спотворюють... Для прикладу, нині стає "мегапопулярним" такий собі співак як Дзідзьо. Чоловік начебто має непоганий голос, але своїми постійними матами разом з його командою, схибленнями у плані сексуальності псує на очах репутацію, розбещуючи найперше часто й так легковажну молодь. Чим захоплюємося? Відвертим гріхом, аморальністю?!
  •  news image
  • Хто є чудовий у Божих очах? 20 Квітня 2012

   Рейтинг:

    
   Люди часто звертають свій зір тільки на зовнішній вигляд. На противагу такій позиції через зовнішності Господь бачить безпосередньо серце. Навіть той, хто має начебто потворне обличчя, може мати водночас прекрасне серце. Для Всевишнього реальна краса полягає, отже,  в тому, хто ми є, а не як виглядаємо. Якщо хтось є красивий, то може використовувати свою красу в непутній спосіб, а той, хто не є таким в очах суспільства, може стати швидко жертвою дискримінації. Красу використовують і для злих речей... І коли це має місце, стає чимось дуже потворним.
  •  news image
  • ВОСКРЕСІННЯ 12 Квітня 2012

   Рейтинг:

     Направду, день могутній, не малий -- Ісус Христос, воскреснувши, розквітнув... Прокинувся Добродій дорогий; Любив Господь людину каригідну.   Перед очима нашими неділя, Коли Спас-Бог покинув плащаницю. Зогнила вже нечистого затія... Сідаємо у віри колісницю.
  •  
  • Зневага Ісуса Христа через 3D малюнки 03 Квітня 2012

   Рейтинг:

   У наш час набирає обертів такий сучасний вид вуличного мистецтва як 3D малюнки на асфальті. Це своєрідний оптичний обман, який неабияк привертає увагу всіх перехожих, водіїв тощо. Один із прикладів, як це нині роблять. Світ ілюзій багатогранний і людство шукає все нові й нові способи розширити своє уявлення про це незвичайне явище. Фантазія іноді просто не має меж. Але чи все йде тут на користь? Дізнаємося, що як вид вуличного мистецтва зображення на асфальті появилися ще в далекому XVI столітті в Європі, зокрема через так званих мандрівних художників, які полюбляли малювати крейдою на площах міст об'ємні картини насамперед релігійної тематики. Часто вони зображували навіть... Мадонну. Малюнки на асфальті виконувалися спеціальною технікою спотворення зображення, щоб з певної точки зору на горизонтальній поверхні плоске зображення  здавалося об'ємним.
  •  news image
  • Розгнузданість сьогоднішнього суспільства1 23 Березня 2012

   Рейтинг:

     Неодноразово чуємо нині про звірячі злочини, згвалтування, різну нелюдську поведінку, як наприклад, недавнє збезчещення дівчини у м. Миколаєві та заодно жорстоку спробу її вбивства через підпал... Багато тепер просто в шоці від такого, вимагаючи справедливої кари винуватцям. І це ще не кінець... Тільки все, що на світі стається, має завжди свою причину. Чи гвалтівники, вбивці, педофіли тощо живуть десь далеко на безлюдному острові? Ні, звичайно. Чи легковажні дівчата не стають добровільно спокусою для інших?  Які тепер цінності пропагуються довкола, зокрема через ЗМІ-рекламу? Часто далеко не християнські і просякнуті наскрізь низькими пристрастями, гріхом...  Фактів вистачає. Чи всі батьки виховують своїх дітей належно, як Христос навчав, тобто на тривкому фундаменті  моралі, духовності, здорового глузду? Будування на піску досить ненадійне. Який приклад подають старші молодшим?  Диму не буває без вогню, як кажуть. Легше котитися до пекельної безодні, ніж крокувати цілеспрямовано до ясної вершини досконалості. Роздумаймо над цим, поки не пізно.
  •  news image
  • Чотири найважливіші цінності в моєму житті 01 Березня 2012

   Рейтинг:

     Людські цінності прикрашають наше життя під сонцем. Якщо люди намагаються бути кращими, вони  відчуватимуть себе щасливими. Я думаю, що найбільш важливими цінностями у моєму житті є духовність, моральність, доброта і  допомога іншим.  По-перше, духовність є для мене неабияким пріоритетом, тому що  допомагає підготуватися добре до вічного буття в іншому світі, даючи душі достатньо небесного світла. Духовність теж схожа на тісне життя разом зі Святою Трійцею кожен день в обіймах Христової Церкви. Коли ти стаєш гарною, під різними аспектами, людиною, безсмертна душа тоді перебуває у сяйві Святого Духа, що навіть нестрашна фізична смерть...
  •  news image
  • Віртуальний куток о. Миколи3 29 Лютого 2012

   Рейтинг:

     Слава Ісусу Христу! Всім вітання! Звати мене Микола (Руслан). Найперше хотів би висловити вдячність усім небайдужим до мого тутешнього блогу: читачам, коментаторам, знаним і незнаним особисто користувачам, приятелям й неприятелям. Надіюся, з моєї поетично-прозової писанини можна взяти щось корисне для свого життя, побачити щось нове чи пригадати давно забуте старе... Спасибі! :)  
  •  news image
  • Могутня місія відкуплення (роздум) 27 Лютого 2012

   Рейтинг:

     Собі і ближньому... Безвинне серце Вишнього Царя
   Суціль прошила відповідь Пилата.
   Юрба пищала дико, як звіря...
   А свідок вражих дій - німа палата. Жбурнули кривду теж Каяфа, Анна...
   Одежу здерто. Наче осінь нагий.
   Корону болю порок сплів для Пана,
   Що вкрив себе укрівлею відваги.
  •  news image
  • Два повчальні тріолети 21 Лютого 2012

   Рейтинг:

     Про смерть не забувай, мій друже!
   Поки не змеркло ще життя
   Пошли до Батька каяття...
   Про смерть не забувай, мій друже!
   На інших не надійся дуже:
   Так можеш впасти в забуття...
   Про неї пам'ятай все, друже,
   Поки не змеркло ще життя! * * *
   Спокусу треба впізнавати:
   Вона принадна і лиха,
   Від Абсолюту відпиха.
   Спокусу треба впізнавати,
   Щоби гріха рабом не стати,
   І щоб яснів душі стихар...
   Спокусу впізнавати:
   Вона принадна і лиха.   о. Микола МИКОСОВСЬКИЙ
  •  news image
  • Родинна молитва 08 Лютого 2012

   Рейтинг:

     Бог зробив нас сім'єю. Ми потрібні один одному.
   Ми любимо один одного.
   Ми прощаємо один одному.
   Ми працюємо разом.
   Ми граємось разом.
   Ми поклоняємося разом.
  •  
  • Привітання із Різдвом нашого Месії! 24 Грудня 2011

   Рейтинг:

   «Довготерпеливий Спасе! Задля нас ти, як немовлятко, добровільно поклався в безсловесні ясла, і пастирі з ангелами заспівали тобі, кликнувши: Слава й хвала на землі народженому Христові – Богові нашому, що обожив людську природу!» (З Утрені Різдва Спасителя).
  •  news image
  • FEMEN як антихристиянський рух6 17 Листопада 2011

   Рейтинг:

     Останнім часом неабияк набрала розголосу така суперечлива нібито українська організація під назвою FEMEN. Одні нею вельми захоплюються (попри ряд суперечностей), інші аргументовано критикують і навіть хочуть цілковито викорінити цей феномен з української землі... Що ж сталося? Чому не всі згідні? Зараз це стане зрозуміло. У латинській мові, як відомо, жінка означає «femina». Термін «фемінізм» започаткував французький соціаліст-утопіст Шарль Фур'є у кінці XVIII ст., думаючи, що «соціальний стан жінок є мірилом суспільного прогресу». А К. Рутвен («Феміністичні літературні дослідження: Вступ», 1985) нараховує таких вісім типів феміністок: а) соціофеміністки б) семіофеміністки в) психофеміністки г) марксистські д) соціо-та семіомарксистські е) лесбіянські є) «чорні» феміністки (перейняті сублімованими формами теоретичного чи міфізованого мислення)
  •  news image
  • Вінок афоризмів (короткі роздуми)2 23 Жовтня 2011

   Рейтинг:

     *Тяжка людини є провина, що дбала в світі лиш про вина і в сповіді душі не мила: для неба є вона немила... *Перейти життєві гори легше з факелом покори. *Справжніх (найнадійніших) друзів можна переважно порахувати на... одному пальці руки. *Є Бог і є боги; є Церква і є секти. *Після гріхопадіння немає нічого ідеального в цьому світі на людському рівні, але ми завше маємо добру нагоду покращувати різні речі щодня відповідно до волі Творця.
  •  news image
  • ЖОРСТОКІСТЬ ГРІХА 13 Жовтня 2011

   Рейтинг:

     Гріх – образа Господа-Творця,
   Бо ж дітей від Батька віддаля;
   Не хова гидкого він лиця,
   Що страхає навіть іздаля. Це непослух, проти Бога бунт,
   І важка провина проти правди.
   Гріх жбурля в серця, немов у грунт
   Відчаї, зневіри та досади.
  •  news image
  • Унікальний погляд на тиждень1 08 Жовтня 2011

   Рейтинг:

     ПОНЕДІЛОК - ДЕНЬ  УМИВАННЯ
   Боже, допоможи мені змити мій егоїзм і марнославство. Таким чином я можу Тобі служити  з  досконалим смиренням через цілий тиждень. ВІВТОРОК - ДЕНЬ ПРАСУВАННЯ
   Господи, допоможи мені згладити всі зморшки упередження,  котрі я зібрав протягом багатьох років, щоб я міг бачити красу в інших. СЕРЕДА - ДЕНЬ РЕМОНТУ
   Боже, допоможи мені виправити мої дороги. Так я не  створю поганого прикладу для інших. ЧЕТВЕР - ДЕНЬ ОЧИЩЕННЯ
   Господи, допоможи мені витерти пил усіх багатьох  провин, що я заховав у потаємні куточки мого серця. П'ЯТНИЦЯ  - ДЕНЬ КУПІВЛІ
   Боже, дай мені благодать, щоби робити покупки з розумом, щоб я міг придбати вічне щастя для себе і всіх інших, хто має потребу в любові. СУБОТА - ДЕНЬ КУХОВАРЕННЯ
   Господи, допоможи мені зварити великий чайник братської любові і подавати це з чистим, солодким хлібом людської доброти. НЕДІЛЯ - Боже, я приготував для Тебе свій будинок. Будь ласка, увійди в моє серце як мій почесний Гість. У такий спосіб я зможу провести день і решту  життя у Твоїй присутності.   http://mykosovskyy.livejournal.com
  •  
  • Коли другорядне поборює найголовніше... 07 Вересня 2011

   Рейтинг:

   Не раз уже так є, що між  нами виникають певні непорозуміння чи конфлікти. Наприклад, у родині жінка "пиляє" без швидкого прощення-розуміння чоловіка, що той поставив взуття у невідповідному місці або мати сина, що вдягнув не ту сорочку, що саме їй (!!) подобається, чи не так шнурівки зав'язав тощо. Подібних ситуацій, звісно, немало. Не раз саме через таку сукупність численних зауваг (треба чи не треба) доходить і до невтішних розлучень, розбиття родин, дисбалансу у важливих стосунках: не цінність окремої особи виступає головною, а немовби її якась другорядна дія у чиїсь часто неадекватній інтерпретації. Що цікаво, нерідко трапляється, що у шлюбних контрактах на Заході для свого майбутнього чоловіка жінки ставлять однією із шлюбних умов не тільки, скажімо, не хропіти, підтримувати спортивну форму, розділяти необхідні домашні зобов'язання, але теж і не вдаватися до лайки...
  •  
  • Комп'ютер та робот у ролі "священика" 06 Серпня 2011

   Рейтинг:

   Живемо в час, коли вирує довкола шалено прогрес у різних речах. Багатьом уже добре знайомі різні новітні технології чи винаходи. Вони, звичайно, бувають то корисні, то шкідливі - залежить немало від особи як такої, тобто чи належно щось використовуємо. Прочитав, що, мовляв, минулого 2010 року вперше за всю історію людства робот-гуманоїд виступив у ролі "священика" на весіллі в одному з ресторанів Токіо (Японія). Він, отже, поставив нареченій і нареченому всі належні питання, проголосивши обидвох урочисто... чоловіком і дружиною. Голова робота була прикрашена квітами і вкінці "вінчання" механічний "священнослужитель" взяв молодят за руки.
  •  news image
  • ПОКЛИКАННЯ ДОРОГА ВСІХ ВЕДЕ..1 06 Серпня 2011

   Рейтинг:

                   Покликання дорога всіх веде. Життя небесне сяйво огорта. Утіхи прагне серце молоде, У будні-свята лине до Христа.
  •  
  • Можливо, любов (пісня-лірика)2 07 Червня 2011

   Рейтинг:

     {youtube}3YnfCH7LNcM{/youtube}   Можливо, любов, як місце відпочинку, притулок від шторму.
   Він існує, щоб дати вам комфорт і тримати в теплі...
   І в ті часи неспокою, коли ви є найбільш одинокі, -
   Пам'ять про любов принесе вас додому.
  •  news image
  • ПРЕЗЕРВАТИВ ТЕЖ НЕБЕЗПЕЧНИЙ!!!1 04 Червня 2011

   Рейтинг:

     Презервати́в (фр. préservatif, від давньолат. praeservo − оберігаю), також кондом (англ. condom) − засіб чоловічої контрацепції бар'єрного типу. Традиційно презерватив вважають механічним засобом попередження вагітності та захистом від венеричних хвороб. Але є теж одне «але»... За прикладом інших ліберальних країн, «презервативна пошесть» охопила й Україну. Все частіше сьогодні можна почути про безкоштовне роздавання презервативів волонтерами під час різних акцій: чи то на штучне «свято кохання» у мнимий «День св. Валентина», чи то, наприклад, наприкінці місяця травня цього року у м. Вінниці, де було, як читаємо в новині, роздано аж... 6,5 тисяч презервативів. Дійство було здійснено в рамках міжнародного проекту «Разом до здоров'я». Дехто навіть гордиться тепер, що роздавав присутнім ті презервативи... Без сумніву, народ, особливо молодь, знову обдурено і то під звабливими гаслами.
  •  news image
  • Правдива й мнима дружба online9 01 Червня 2011

   Рейтинг:

     Всім вітання з-поза океану! Мова тепер піде в цьому моєму блозі саме про дружбу в соціальних мережах. Насамперед особистий кут бачення проблеми. Слід зауважити, що про це нині пишуть немало. Наприклад, тут. Ще древній філософ Арістотель підкреслював, що подібний завше шукає подібного... Чи й нас в Інтернеті теж відшукують подібні до нас: в переконаннях, життєвих ідеалах або цінностях? Як це можна взнати точно? Певні користувачі не раз просяться у друзі, не маючи взагалі на видноті головного фото, закрита про них особиста інформація, є тобі цілком незнайомі, навіть не вітаються, нічого не пишуть при бажанні долучитися, тобто про мету приєднання. Якщо додати, можуть тихо просто "сидіти" в тебе на сторінці з невідомими до кінця намірами... Але якби це виглядало, коли б до твого помешкання попросилася незнайома людина в гості, побути на невизначений час, мала маску на собі і весь час... мовчала в хаті?? Виглядає дещо комічно, якщо не страшно.
  •  news image
  • ЗАЄЦЬ І ВЕДМІДЬ (БАЄЧКА) 13 Травня 2011

   Рейтинг:

     Якось одного разу кмітливий заєць змайстрував собі невеликого човна. Якраз для себе... Підтягнув його до близького озера й вирішив упору випробувати. Аж тут, мов грім серед ясного неба, появився звідкись старий ведмідь, попросивши куцохвостого перевезти мерщій на інший бік озера, бо, мовляв, вдома плачуть голодні діти. Однак збрехав бурмило... Довго не думаючи, заєць йому дозволив залізти до човна. Коли вони відплили на середину, ведмідь ні сіло, ні пало почав чомусь танцювати. В малого, склалося враження, що той був трохи «під газом». Новий човен, не витримавши, звичайно, надмірної ваги ведмедя та зайвих рухів, перекинувся. Обидвоє затонули. Мораль звідси досить проста: добре думай перед тим, як когось брати до свого човна (життя). П. С. Ідея недавно приснилася.:) Фото: ТСН
  •  news image
  • Відкритість4 30 Квітня 2011

   Рейтинг:

     Багато років мати качка приводила її нове сімейство каченят до того ж самого ставка. Це було місце безпеки і краси. Однак одного року вона знайшла ставок сухим і порожнім. Нічого не залишилося, але засохло болотом. Тим не менше вона продовжувала приводити її малят до ставка, де вона могла б скрізь навкруг прогулюватися розмахуючи крилами, тривожно крячучи і намагаючись увійти туди зі своїм виводком.
  •  
  • Воскресіння Спаса 22 Квітня 2011

   Рейтинг:

   Насправді день могутній, не малий – Ісус Христос, воскреснувши, розквітнув... Прокинувся Добродій дорогий; Любив Господь людину каригідну.   Перед очима нашими неділя, Коли Спас-Бог покинув плащаницю. Зогнила вже нечистого затія... Сідаємо у віри колісницю.
  •  news image
  • Жінка з потойбіччя або знак на руці…4 15 Квітня 2011

   Рейтинг:

       Це був ревний священик, що служив Всевишньому теж під дахом монастирської обителі. Молитви, пости,
   праця з Божим людом – усе творило вінок його християнських цінностей. На одній зі своїх рук він мав коричневу пляму чи знак, який появився не так уже й давно і був немовби чимось випалений... Не зауважувалось цього раніше. Знайомі священики чи миряни про це, звичайно, запитували, проте Божий слуга не мав найменшого бажання виявляти тайну... Як же появився той знак? А сталося так, що одного разу душпастир перебував у своїй чернечій кімнаті. Це був час глибокого підпілля для його Греко-Католицької Церкви і мусів бути в одній дещо віддаленій хаті. Довкола царював суцільний спокій. Просто тихомирна мить...
Сторінка:12
БЛОГЕРИ