Блоги

о. Олександр

  •  
  • Перша думка...3 13 Травня 2011

   Рейтинг:

   Наскільки цікавим видається висловлювання своїх думок вголос. Направду не знаю, як я спромігся почати писати... Сьогоднішній день додав мені сили до пізнання свого "я". Воно (я маю на увазі "я") таке невиразне і намагається приховати свої болі переживання.  Вас цікавить, що я пишу... я не дам чіткої відповіді... я просто хотів поділитись своєю радістю. Перша думка, яка виникла у моїй голові - мене люблять і я люблю, а значить я живу, а не існую...
  •  news image
  • Гірше гріха - його оправдання... 10 Червня 2011

   Рейтинг:

     СІХ!!! Хочу поділитись думкою, яка виникла після перегляду художнього фільму "Священик". Задумка цікава, перший раз дивився кіно, у якому перед бійкою з вампірами молилися псальми, принаймі уривками. Дивлюся фільм, а в голові аналізую (принаймі мені так здалось): коли людина чинить гріх - це погано, але гірше, коли вона починає виправдовувати гріх. Внутрішня боротьба, коли бачиш себе, відчуваєш свою немічність, коли любиш і ненавидиш себе одночасно. Ненависть до себе -  це оправдання гріха. Автор фільму повертається до теми, яка вже проїлася:
   - в церкві Бога нема;
   - єпископи приховують правду.
   Але тішить, що священики - Божі вибранці. Чи ці тези не є оправданням гріха? Я вірю, що, коли ми полюбимо себе, то наше "світле я" завжди буде переможцем. Не оправдовуйте гріх у собі і у ближньому, бо темрява поглине ваше буття.       
БЛОГЕРИ