Книга Естери


Книга Естери: 9. Могутність Ксеркса та похвала Мардохеєві 1-3; Мардохей визнає, що сон його збувся 4-13 1. Цар Ксеркс наклав податок на землю і на морські країни.
 2. Всі діла його могутности та його подвиги й усі подробиці про вивищення Мардохея, яким цар ушанував його, записані в літописній книзі мідійських та перських царів.
 3. Бо Мардохей, юдей, був другим по цареві Ксерксі, великим між юдеями та улюбленим від багатьох своїх одноплемінників тому, що дбав про добро свого народу й говорив на користь усьому своєму племені.
 4. Тоді Мардохей сказав: «Це все від Бога!
 5. Бо я пригадую собі той сон, що я бачив про ці події. Усе з них збулось!
 6. Маленьке джерело що рікою стало, і засіяло світло й сонце й води сила. Естера, з якою одружився цар і зробив царицею - це ріка.
 7. Два дракони - то я і Аман.
 8. Народи ж - то ті, що зібрались докупи, щоб знищити ім'я юдеїв.
 9. Мій народ - це Ізраїль, що взивав до Бога й був урятований. Господь вирятував свій народ і визволив нас від усіх тих злиднів. Бог учинив знаки й великі чуда, яких не було видано в інших народів.
 10. Для цього він зробив два жереби: один для Божого народу, а другий для всіх інших народів.
 11. І ці два жереби випали на час, на пору й на день суду, призначеного Богом для всіх народів.
 12. Бог згадав про свій народ і виправдав своє спадкоємство.
 13. Ці дні місяця Адара, тобто чотирнадцятий і п'ятнадцятий цього місяця, будуть днями сходин, радощів та веселощів перед Богом по всі роди, навіки, в Ізраїлі, його народі.»