Книга Неємії


Книга Неємії: 10. Віднова союзу з Богом 1. При всьому тому склали ми тверде зобов'язання й підписали його, а наші князі, левіти й священики приклали до нього печаті.
 2. Ті, що приклали печаті, були: Неємія - начальник, син Хахалії, й Седекія;
 3. Серая, Азарія, Єремія,
 4. Пашхур, Амарія, Малкія,
 5. Хаттуш, Шеванія, Маллух,
 6. Харім, Меремот, Овдія,
 7. Даниїл, Гіннетон, Варух,
 8. Мешуллам, Авія Міямін,
 9. Маазія, Білгай, Шемая - священики.
 10. Левіти: Ісус, син Азанії, Біннуй, із синів Хенадада, Кадмієл;
 11. і брати їхні Шеванія, Годія, Келіта, Пелая, Ханан,
 12. Міха, Рехов, Хашавія,
 13. Заккур, Шеревія, Шеванія,
 14. Годія, Бані, Беніну.
 15. Голови народу: Парош, Пахат-Моав, Елам, Затту, Бані,
 16. Бунні, Азгад, Бевай,
 17. Адонія, Бігвай, Адін,
 18. Атер, Єзекія, Аззур,
 19. Годія, Хашум, Бецай,
 20. Харіф, Анатот, Невай,
 21. Магліяш, Мешуллам, Хезір,
 22. Мешезавел, Цадок, Яддуа,
 23. Пелатія, Ханан, Аная,
 24. Осія, Хананія, Хашшув,
 25. Галлохеш, Пілха, Шовек,
 26. Рехум, Хашавна, Масея,
 27. Ахія, Ханан, Анан,
 28. Маллух, Харім, Баана.
 29. . Решта народу, священики, левіти, воротарі, співці, нетінеї й усі, що відлучились від чужоземних народів заради закону Божого, жінки їхні, сини й дочки їхні, усі, що могли знати й розуміти,
 30. пристали до своїх братів, до видатніших із них, і клятьбою зобов'язались і заприсяглися діяти за законом Божим, даним через Мойсея, слугу Божого, й держати та виконувати всі заповіді Господа, Бога нашого, й суди його та його закони.
 31. І не будемо віддавати дочок наших народам цього краю, ні їхніх дочок брати за синів наших;
 32. і як народи цього краю привозитимуть на продаж суботами крам і всяку живність, ми не будемо брати в них у суботу або в святий день, і будемо що сьомий рік лишати землю облогом і всякі борги дарувати.
 33. Також постановили ми собі за закон - давати від себе щороку по третині шекля на потреби дому Бога нашого:
 34. на хліби появлення, на повсякчасні хлібні офіри, на повсякчасні всепалення й кожної суботи, кожного нового місяця й у свята, на мирні жертви, на жертви за гріх, щоб спокутувати за Ізраїля, і на всяку потребу дому Бога нашого.
 35. Ми, священики, левіти й народ, кинули жереб про доставу дров, щоб кожна наша родина в призначений час щороку постачала їх для дому Бога нашого, щоб вони горіли на жертовникові Господа, Бога нашого, як це написано в законі.
 36. Ми обіцяли приносити щороку в дім Господній первоплід нашої землі і первоплід урожаю з усякого дерева,
 37. і приводити в дім Бога нашого до священиків, що служать у домі Бога нашого, первенців із синів наших і зо скотини нашої, як написано в законі, і первістків із товару нашого й овець наших;
 38. і первоплід із муки нашої, з приносів наших і з урожаю усякого дерева, нового вина й олії ми будемо достачати священикам у комори дому Бога нашого, й десятину з землі нашої левітам; вони бо, левіти, беруть десятину з усіх наших міст хліборобських.
 39. При левітах, коли левіти братимуть десятину, буде священик, син Арона, і левіти принесуть десятину з десятини до дому Бога нашого в комори скарбниці,
 40. бо в ці кімнати будуть достачати сини Ізраїля й левіти приносини: хліб, нове вино й олію. Там же є священний посуд, священики у службі, воротарі й співці. Ми не занедбаємо дому Бога нашого.